reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
No to pięknie przybierają, oby tak dalej!
A czemu kładą Cie już wcześniej?
Ps. Fotki macie zrobione[emoji28]?
Dziewczynki ja po wizycie. Maluchy mają po 1.5 kg. Wstępny plan jest taki że 6 kwietnia idę na oddział a 12 kwietnia cesarka [emoji846] @Fok123 trzymam kciuki za Twoją wizytę [emoji4]
 
reklama
No to pięknie przybierają, oby tak dalej!
A czemu kładą Cie już wcześniej?
Ps. Fotki macie zrobione[emoji28]?
Takie są podobno zasady, a może nadgorliwość mojej ginekolog 😉 bo to ona będzie mi robiła cesarkę i chce mnie mieć pod kontrolą szybciej. Tym bardziej że mieszkam w innym mieście i do szpitala mam 1.5 h drogi
 
No to faktycznie nie ma co ryzykować. Lepiej nadgorliwie niż żeby była zbyt wyluzowana. 1.5h to kawałek drogi, a przed porodem wszystko może nagle zaskoczyć!
Czekamy na fotki[emoji3059]
Takie są podobno zasady, a może nadgorliwość mojej ginekolog [emoji6] bo to ona będzie mi robiła cesarkę i chce mnie mieć pod kontrolą szybciej. Tym bardziej że mieszkam w innym mieście i do szpitala mam 1.5 h drogi
 
Dziewczynki ja po wizycie. Maluchy mają po 1.5 kg. Wstępny plan jest taki że 6 kwietnia idę na oddział a 12 kwietnia cesarka 🙂 @Fok123 trzymam kciuki za Twoją wizytę 😊
Ojej to juz za chwile:) czyli jednak cesarka, a zalatwialas od innego lekarza czy sama cie skierowala? Ja przełożyłam wizyte na wtorek, juz nie moge sie doczekac :)
 
I dupa dziewczyny, nie mam zdjęć 😤😤 lekarz powiedział że na tym etapie ciąży wykonanie zdjęcia 3 d przy dwójce jest tak naprawdę niewykonalne. Są skulone, mają mało miejsca i nic z tego 😏
 
I dupa dziewczyny, nie mam zdjęć 😤😤 lekarz powiedział że na tym etapie ciąży wykonanie zdjęcia 3 d przy dwójce jest tak naprawdę niewykonalne. Są skulone, mają mało miejsca i nic z tego 😏
No to faktycznie średni z niego fotopstryk.. co za.. nie martw się, niedługo zobaczycie się twarzą w twarz i będzie tysiące pięknych fotek ❤️❤️
 
Ojej to juz za chwile:) czyli jednak cesarka, a zalatwialas od innego lekarza czy sama cie skierowala? Ja przełożyłam wizyte na wtorek, juz nie moge sie doczekac :)
Ona sama zarządziła bo mówiła że są bardzo małe szanse że dzieci się jeszcze obrócą główką w dół bo mają już za mało miejsca. Więc wstępnie ustaliliśmy termin cesarki żebym na święta do domu wyszła 😉
 
Ja pikole, strasznie mi przykro.. [emoji8]
I dupa dziewczyny, nie mam zdjęć [emoji36][emoji36] lekarz powiedział że na tym etapie ciąży wykonanie zdjęcia 3 d przy dwójce jest tak naprawdę niewykonalne. Są skulone, mają mało miejsca i nic z tego [emoji57]
 
reklama
Do góry