reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Ja już po transferze od czwartku☺️ , a z pozostałych dwóch została jedna blastocysta 5AB do zamrożenia. Embriolog mówiła , że bardzo ładna. Wy też byłyście tak zaopatrzone lekami: Luteina, duphaston, Prolutex, estrofem, buscopan, Neoparin. W poniedziałek mam zrobić progesteron, a w czwartek dodatkowo bhcg. Czy Was też po zastrzykach boli miejsce wkucia? Mam wrażenie , że Neoparin tak boli? Albo źle robię zastrzyki. No i tak jakoś dziwnie z tym powietrzem w Neoparinie 0,4 robić zastrzyk.
Trzymam kciuki ✊✊ Również stosuje neoparin i też nie raz boli mnie miejsce wkłucia tym bardziej jak już ktoś długo czas stosuje
 
Tak, neoparin szczypie o wstrzyknięciu. Powietrza sie nie wypuszcza, bo będą Ci sie robić krwiaki, oczywiście powietrze musi iść na górę. Z reszty brałam luteinę, po niej strasznie bolała mnie głowa.
Co to znaczy że powietrze musi iść na górę ? Nigdy nie przywiązywałam do tego wagi po prostu dezynfekuje robię fałdkę i robię zastrzyk .
 
Ja też czasami atakuje kilka miejsc i czasem się idą bezboleśnie a czasem nie.. grunt żeby złapać fałd skóry i puścić dopiero po wyjęciu:)
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110] Również stosuje neoparin i też nie raz boli mnie miejsce wkłucia tym bardziej jak już ktoś długo czas stosuje
 
Trzymamy kciuki, kiedy pieresza beta? [emoji16]
Ja od początku mam mnóstwo lekow dowcipnie i doustnie plus neoparin, na cyklu sztucznym to raczej normalne. Ja teraz zaczynam 15tc i powoli schodzimy z dawek, bo juz wyniki ladne [emoji16]
Ja już po transferze od czwartku[emoji3526] , a z pozostałych dwóch została jedna blastocysta 5AB do zamrożenia. Embriolog mówiła , że bardzo ładna. Wy też byłyście tak zaopatrzone lekami: Luteina, duphaston, Prolutex, estrofem, buscopan, Neoparin. W poniedziałek mam zrobić progesteron, a w czwartek dodatkowo bhcg. Czy Was też po zastrzykach boli miejsce wkucia? Mam wrażenie , że Neoparin tak boli? Albo źle robię zastrzyki. No i tak jakoś dziwnie z tym powietrzem w Neoparinie 0,4 robić zastrzyk.
 
reklama
O jaaaa... lada chwila i będzie po wszystkim. Na pewno znajdą!
A jak nastawienie?
Ja idę raczej 16.02 na cesarkę. Raczej, bo póki co nie ma miejsca, ale mają je dla mnie znaleźć :) zostało 11 dni ! [emoji33] a praktycznie rok temu 15 lutego miałam nieudany transfer. Kto by pomyślał, że tamte łzy rozpaczy po roku zmienią się w łzy szczęścia? Nie poddajemy się dziewczynki ! :)
 
Do góry