reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
A zadowolona jesteś z tego detektora? Ja się zastanawiam, ale też się boję że będę fiksowac za bardzo?
Co do brzuszka, czy to co widzę u siebie w 11 tyg to nie ciazowy? Shitttt[emoji23][emoji23]
Ja jestem zadowolona chociaż do końca aż tak nie uspokaja bo to nie to samo co USG ☺️ ale ja ciągle fiksowalam także ten detektor trochę mi pomaga ☺️ Bałam się, że nie będę mogła znaleźć tętna ale udało się ☺️
 
reklama
Uff... dzięki, bo się zestresowana!
To zdrowka życzę jak tak, a poza przeziębieniem jak samopoczucie.
Dziękuję kochana, czekam na wizytę jak na zbawienie a tu jeszcze dwa tygodnie 🙈 chciałabym juz widzieć co u maluszka.. jak z tym krwiakiem i kosmówka.. na szczęście mam w domu detektor i codziennie mogę słuchać serducha naszego maluszka :* jak Twoje samopoczucie? Wszystko ok?
 
No Ja właśnie się boję, że nie usłyszę i się wystrasze a zwyczajnie źle zmierzę.
A jakiej masz firmy?
Ja jestem zadowolona chociaż do końca aż tak nie uspokaja bo to nie to samo co USG [emoji3526] ale ja ciągle fiksowalam także ten detektor trochę mi pomaga [emoji3526] Bałam się, że nie będę mogła znaleźć tętna ale udało się [emoji3526]
 
No Ja właśnie się boję, że nie usłyszę i się wystrasze a zwyczajnie źle zmierzę.
A jakiej masz firmy?
Ja miałam taki na początku że nie słyszałam i tylko mnie to wkurzało plus miał wyświetlacz i pokazywał takie wartości że głowa mała.. kupiłam inny bez wyświetlacza i codziennie pięknie znajduje ;)
 
No Ja właśnie się boję, że nie usłyszę i się wystrasze a zwyczajnie źle zmierzę.
A jakiej masz firmy?
Kurcze na detektorze nie jest napisane a ja odkupiłam go więc nie wiem ale na allegro ponoć kosztuje 130 zł więc taki najzwyklejszy ale ma wyświetlacz . Ja też się bałam , że nie znajdę jak przyszła w jeden dzień rano paczka zaraz go "odpaliłam" i miałam myśli że jak nie znajdę to zaraz jadę do mojej ginekolog ale nie było takiej potrzeby ☺️
 
Totalnie Cie rozumiem, mi sie ogromnie dłużyły ostatnie 2tyg do wizyty, ale dużo lezalam i po krwiaku ani śladu, wiec pewnie i u Ciebie tak będzie. Wcinaj dużo witaminki C, to niby tez wspomaga. A dalej plamienia? Na wizyte znowu będziesz jechała tak daleko czy kontrola bliżej teraz? Tego sprzeciku zazdroszczę! [emoji847]
Ja się przetransportowałam 300km do Meza w delegacje i dalej leżakuje i pracuje zdalnie, ale już bym chciała wrócić do normalności.
21.01 mam prenatalne i wierze, ze juz wtedy mi Doktor pozwoli się aktywować [emoji16]
Dziękuję kochana, czekam na wizytę jak na zbawienie a tu jeszcze dwa tygodnie [emoji85] chciałabym juz widzieć co u maluszka.. jak z tym krwiakiem i kosmówka.. na szczęście mam w domu detektor i codziennie mogę słuchać serducha naszego maluszka :* jak Twoje samopoczucie? Wszystko ok?
 
Totalnie Cie rozumiem, mi sie ogromnie dłużyły ostatnie 2tyg do wizyty, ale dużo lezalam i po krwiaku ani śladu, wiec pewnie i u Ciebie tak będzie. Wcinaj dużo witaminki C, to niby tez wspomaga. A dalej plamienia? Na wizyte znowu będziesz jechała tak daleko czy kontrola bliżej teraz? Tego sprzeciku zazdroszczę! [emoji847]
Ja się przetransportowałam 300km do Meza w delegacje i dalej leżakuje i pracuje zdalnie, ale już bym chciała wrócić do normalności.
21.01 mam prenatalne i wierze, ze juz wtedy mi Doktor pozwoli się aktywować [emoji16]
Plamienia póki co ustały.. mam nadzieję że nie wrócą.. tak tak wizytę mam daleko bo tam prowadzę ciążę więc oby wszystko było ok bym mogła spokojnie dojeżdżać i donosić maluszka :)
 
Hahaha.. matki Wariatki[emoji23][emoji23]
Kurcze na detektorze nie jest napisane a ja odkupiłam go więc nie wiem ale na allegro ponoć kosztuje 130 zł więc taki najzwyklejszy ale ma wyświetlacz . Ja też się bałam , że nie znajdę jak przyszła w jeden dzień rano paczka zaraz go "odpaliłam" i miałam myśli że jak nie znajdę to zaraz jadę do mojej ginekolog ale nie było takiej potrzeby [emoji3526]
 
reklama
Na pewno będzie, nie może być ciągle coś.. ja tak to sobie tłumaczę! I wierze, ze u Ciebie też tak będzie.. [emoji8]
Plamienia póki co ustały.. mam nadzieję że nie wrócą.. tak tak wizytę mam daleko bo tam prowadzę ciążę więc oby wszystko było ok bym mogła spokojnie dojeżdżać i donosić maluszka :)
 
Do góry