reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziękuję, że pytasz 😘 Dobrze teraz już bardzo szybko leci czas . Jutro mam wizytę . Trochę się martwię bo nic mnie brzuch nie rośnie 😔 może to głupie zmartwienie jestem trochę większą kobietką może dlatego nie ma...kupiłam jeszcze w Starym Roku przed Sylwestrem detektor tętna trochę mnie to uspokaja bo jednak wiem, że serduszko bije ale już nie mogę się doczekać USG jutro a tak się dłuży dziś ten dzień 🙄 dobrze że mam wizytę o 10:45 to długo nie czekam na wizytę . ☺️ A jak u Was ? Jak się czujesz ? 😘
Ciesz się, że nie musisz dźwigać bębna 😁😉 mi wywaliło w 8 tc a teraz wyglądam jakbym do porodu szła 😛 noga drętwieje, krzyż boli, a to dopiero początek 7 mca 😲😆 wizytę mam w czwartek a od lutego już będę chodziła dwa razy w miesiącu więc teraz to już szybko zleci 😉
 
reklama
Ciesz się, że nie musisz dźwigać bębna 😁😉 mi wywaliło w 8 tc a teraz wyglądam jakbym do porodu szła 😛 noga drętwieje, krzyż boli, a to dopiero początek 7 mca 😲😆 wizytę mam w czwartek a od lutego już będę chodziła dwa razy w miesiącu więc teraz to już szybko zleci 😉
Teraz już bliżej niż dalej u Was jak już luty zleci to wiosna a potem już z górki jak to się mówi ☺️😘 ja to chociaż chciałabym mieć malutki a tu nic mój narzeczony mówi że mam delikatny ale ja tam tylko torchę widzę że ciut może jest ale tak to nikt nie pomyślałby że w ciąży jestem . Ooo to jak już będziesz miała wizytę dwa razy w miesiącu to już w ogóle czas zleci szybciutko 🥰☺️ ja już też chciałabym czerwiec ☺️
 
Haha. Jak nie urok to...
Może jakoś w nocy nasiusiaj i włóż do lodówki, a rano zawieź? :)
Dziewczyny ja oszaleję sama ze sobą. Miałam iść dziś na badanie krwi i moczu no i co, i d...pa. Ja tu lecę na siku a tam prawie nic [emoji57][emoji15] przez to latanie do toalety w nocy prawie nic na rano nie zostało [emoji14] ja w panikę, płacz, że w czwartek wizyta a ja z moczem jechać nie mogę. Nerwa miałam takiego że aż płakałam. [emoji1787][emoji1787][emoji1787] Oszaleję z tymi hormonami. Mąż nazwał to histeria urynowa [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
A zadowolona jesteś z tego detektora? Ja się zastanawiam, ale też się boję że będę fiksowac za bardzo?
Co do brzuszka, czy to co widzę u siebie w 11 tyg to nie ciazowy? Shitttt[emoji23][emoji23]
Dziękuję, że pytasz [emoji8] Dobrze teraz już bardzo szybko leci czas . Jutro mam wizytę . Trochę się martwię bo nic mnie brzuch nie rośnie [emoji17] może to głupie zmartwienie jestem trochę większą kobietką może dlatego nie ma...kupiłam jeszcze w Starym Roku przed Sylwestrem detektor tętna trochę mnie to uspokaja bo jednak wiem, że serduszko bije ale już nie mogę się doczekać USG jutro a tak się dłuży dziś ten dzień [emoji849] dobrze że mam wizytę o 10:45 to długo nie czekam na wizytę . [emoji3526] A jak u Was ? Jak się czujesz ? [emoji8]
 
A zadowolona jesteś z tego detektora? Ja się zastanawiam, ale też się boję że będę fiksowac za bardzo?
Co do brzuszka, czy to co widzę u siebie w 11 tyg to nie ciazowy? Shitttt[emoji23][emoji23]
Ja od transferu przestalam cwiczyc i chodzic na basen, potem byly swieta, potem dojadalam resztki ze swiat i tak do tej pory nic nie robie, praca siedzaca i brzuch mi rosnie, wiec to raczej tez za szybko na oznaki ciazy po 3 tyg od transferu😂😂😂😂
 
Ja od transferu przestalam cwiczyc i chodzic na basen, potem byly swieta, potem dojadalam resztki ze swiat i tak do tej pory nic nie robie, praca siedzaca i brzuch mi rosnie, wiec to raczej tez za szybko na oznaki ciazy po 3 tyg od transferu[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Ja jestem leżąca od miesiąca, a wcześniej chodziłam biegać i w miarę się trzymałam jedzeniowo.. teraz.. masakra.. zagryzam kabanosy croissantami z dzemem[emoji23][emoji23]
Ale musimy wierzyć że to jednak Bobas tak rosnie... [emoji3][emoji3][emoji3]
 
reklama
Do góry