reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Pociesze Cie, ze ja miałam ostatnio podobny problem, bo przez ilość lekow jakie instaluje ciężko było oddać mocz bez wkładu.
Dwa razy mnie cofnęli w labie.[emoji28][emoji28]
Jenka.. ile my mamy zagwostek hehe..
A kopniaki już czujesz? Pokoiku ruszone?
Dzięki. Nigdy nie miałam takiego stresa przed oddaniem moczu [emoji38] starczy, nie starczy. No i odwieczny problem, który to jest środkowy strumień [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Pociesze Cie, ze ja miałam ostatnio podobny problem, bo przez ilość lekow jakie instaluje ciężko było oddać mocz bez wkładu.
Dwa razy mnie cofnęli w labie.[emoji28][emoji28]
Jenka.. ile my mamy zagwostek hehe..
A kopniaki już czujesz? Pokoiku ruszone?
Pokoik zaczęliśmy remontować, narazie jesteśmy na etapie zrywania i skrobania starej tapety 😳 ale do końca stycznia musimy to skończyć bo czas goni 😁 kopniaki są, coraz śmielej sobie pozwalają, czasami jak siedzę to widzę że mi brzuch lekko faluje, niesamowity widok❤️
 
Ojaaa, to musi być boski czas!
Fakt, że bardzo szybko leci to wszystko..
A szpital wybrany? Jakas szkoła rodzenia cY raczej spontan? :)
Pokoik zaczęliśmy remontować, narazie jesteśmy na etapie zrywania i skrobania starej tapety [emoji15] ale do końca stycznia musimy to skończyć bo czas goni [emoji16] kopniaki są, coraz śmielej sobie pozwalają, czasami jak siedzę to widzę że mi brzuch lekko faluje, niesamowity widok[emoji3590]
 
Dziewczyny, a czy przy kichaniu ciągnie Was brzuch? Głupotka trochę, ale ja się dziś wystraszyłam.. jakby mi tam coś rozerwało.[emoji15]
 
reklama
Do góry