reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Miałam miałam i prawie na 5 cm był, prawie 3 miesiące leżałam, allle się wchłonął całkowicie na szczęście.
A u mnie właśnie go nie widać a plamie krwawię i mam nie leżeć cały czas.. już momentami nie wiem co mam o tym myśleć. Był 3,5 na 1cm a po 4 dniach już nie było i już tydzień takie anomalia..
 
Wg mnie to dość szybko, żeby po 4 dniach się wchlonal.. a u tego samego lekarza usg?
A u mnie właśnie go nie widać a plamie krwawię i mam nie leżeć cały czas.. już momentami nie wiem co mam o tym myśleć. Był 3,5 na 1cm a po 4 dniach już nie było i już tydzień takie anomalia..
 
A u mnie właśnie go nie widać a plamie krwawię i mam nie leżeć cały czas.. już momentami nie wiem co mam o tym myśleć. Był 3,5 na 1cm a po 4 dniach już nie było i już tydzień takie anomalia..
No właśnie jak się wchłonął to i tak brudziłam, nic już nie było widać na usg, a gin powiedziała, że nawet całą ciąże może tak być. Za każdym razem wizyta w toalecie była sprawdzaniem wkładki, a przecież w ciąży ogólnie ma się wrażenie, że cały cza coś tam się leje-sorki za obrazowy opis 😉
 
reklama
No właśnie jak się wchłonął to i tak brudziłam, nic już nie było widać na usg, a gin powiedziała, że nawet całą ciąże może tak być. Za każdym razem wizyta w toalecie była sprawdzaniem wkładki, a przecież w ciąży ogólnie ma się wrażenie, że cały cza coś tam się leje-sorki za obrazowy opis 😉
Dokładnie tak jak piszesz.. no nic będę odpoczywać i może wszystko w końcu się uspokoi. Mam nadzieję że przetrwamy z maluszkiem 😍🙏 pięć lat o niego walczyłam i dopiero ivf przyniosło skutek
 
Do góry