reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dobra robota[emoji854][emoji8]
KALENDARZ
—————————————————————
„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj!” [emoji846][emoji110][emoji123][emoji256]

Trzymamy kciuki:

30.12. @Fok123 - testowanie po transferze [emoji846][emoji110][emoji110][emoji256][emoji256][emoji256]

05.01. @hername - wizyta kontrolna, USG [emoji188][emoji110][emoji110][emoji256][emoji256][emoji256]

12.01. @OnaGośka - wizyta u gin, USG [emoji188][emoji110][emoji110][emoji256][emoji256][emoji256]

20.04. @eij - TERMIN PORODU [emoji177][emoji3059][emoji123][emoji256]

10.06. @OnaGośka - TERMIN PORODU [emoji177][emoji3059][emoji123][emoji256]

Gratulujemy:
2021 r.

30.03. @Asia34 - Szczęśliwa Mama [emoji3059][emoji64] córeczka Maja [emoji3590][emoji256]

08.04. @PałkaZapałka - Szczęśliwa Mama [emoji3059][emoji64] córeczka Gaja [emoji3590][emoji256]

30.04. @Claudia2405 - Szczęśliwa Mama [emoji3059][emoji64] synuś Szczepan [emoji170][emoji256]

26.07. @kolor nadzieji - Szczęśliwa Mama [emoji3059][emoji64] córeczka Alicja [emoji3590][emoji256]

15.09. @margaretka25 - Szczęśliwa Mama [emoji3059][emoji64][emoji64] córeczka i synuś [emoji3590][emoji170][emoji256]

16.10. @dar20 - Szczęśliwa Mama [emoji3059][emoji64] synuś Jeremi [emoji170][emoji256]


„Zaczekam jeszcze chwilę, I każdą następną chwilę Też zaczekam.
Na Ciebie." [emoji172][emoji188]

—————————————————————

Kogo dopisać ? Piszcie [emoji846]
 
reklama
lekarz nie widzi aktywnego krwawienia. Szyjka zamknięta uformowana, krwiaka aktywnego nie ma, kosmówka i łożysko ok, dzidzius rośnie.. prawdopodobnie może oczyszczać się jeszcze ten krwiak który był tydzień temu. Mam polegiwac ale też nie leżeć cały czas bo wtedy po wstaniu mogą występować mocniejsze brudzenia.. więc postaram się nie panikować i czekać spokojnie, zobaczymy co będzie.. miałam wczoraj i dzisiaj USG ale podobno to nie szkodzi więc muszę wrzucić chyba na luz bo i tak nic nie zrobię..
 
To dobre wieści, najważniejsze, że wszystko jest ok z Dzidzia i cała reszta. Oszczędny tryb życia i wszystko będzie ok.. mam nadzieję, że jesteś spokojniejsza [emoji3]
lekarz nie widzi aktywnego krwawienia. Szyjka zamknięta uformowana, krwiaka aktywnego nie ma, kosmówka i łożysko ok, dzidzius rośnie.. prawdopodobnie może oczyszczać się jeszcze ten krwiak który był tydzień temu. Mam polegiwac ale też nie leżeć cały czas bo wtedy po wstaniu mogą występować mocniejsze brudzenia.. więc postaram się nie panikować i czekać spokojnie, zobaczymy co będzie.. miałam wczoraj i dzisiaj USG ale podobno to nie szkodzi więc muszę wrzucić chyba na luz bo i tak nic nie zrobię..
 
To dobre wieści, najważniejsze, że wszystko jest ok z Dzidzia i cała reszta. Oszczędny tryb życia i wszystko będzie ok.. mam nadzieję, że jesteś spokojniejsza [emoji3]
Jestem trochę spokojniejsza ale wypływa ze mnie sporo tego i powiem szczerze że każde pójście do toalety jest dla mnie przeżyciem ;(
 
lekarz nie widzi aktywnego krwawienia. Szyjka zamknięta uformowana, krwiaka aktywnego nie ma, kosmówka i łożysko ok, dzidzius rośnie.. prawdopodobnie może oczyszczać się jeszcze ten krwiak który był tydzień temu. Mam polegiwac ale też nie leżeć cały czas bo wtedy po wstaniu mogą występować mocniejsze brudzenia.. więc postaram się nie panikować i czekać spokojnie, zobaczymy co będzie.. miałam wczoraj i dzisiaj USG ale podobno to nie szkodzi więc muszę wrzucić chyba na luz bo i tak nic nie zrobię..
To super, że wszystko w porządku. To najważniejsze ❤️🙂 a krwiak faktycznie może się długo oczyszczać, ja bardzo długo też brudziłam z takimi farfoclami jakby… nie martw się już 😘
 
reklama
Ja mam to samo, jak dostałam krwawienia w pracy, to normalnie mam koszmary w nocy że coś że mnie leci..
Może jak skończysz sikanie to nie oglądaj tego co na papierku, może to zmniejszy nadmierny stresik.
Jestem trochę spokojniejsza ale wypływa ze mnie sporo tego i powiem szczerze że każde pójście do toalety jest dla mnie przeżyciem ;(
 
Do góry