reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Teraz już mogę się poruszać, ale tylko po domu i bez szaleństw. W święta przez 3 dni byli goście wiec trochę sie ruszałam, ale wszystko ogarniał mąż. A od dziś kanapa w salonie znowu rozłożona i przechodzę w tryb leżenia.

Ja mam duży... 4,7cm na 1.5cm.
Ale się cieszę, że tylko wtedy 7.12 krwawiłam, a potem już nic.
 
reklama
Teraz już mogę się poruszać, ale tylko po domu i bez szaleństw. W święta przez 3 dni byli goście wiec trochę sie ruszałam, ale wszystko ogarniał mąż. A od dziś kanapa w salonie znowu rozłożona i przechodzę w tryb leżenia.

Ja mam duży... 4,7cm na 1.5cm.
Ale się cieszę, że tylko wtedy 7.12 krwawiłam, a potem już nic.
No to dobrze.. bo u mnie 3,5 na 1 a krwawię już tydzień.. co lepsze krwiaka już nie widać więc nie wiem co jest grane
 
Ja mam krwiak podkosmowkowyz teraz jest ok 2.5x0.4 i organizuje, tak mówiła Doktor na wizycie tydzień temu. Krwawiłam raz, myśląc już że to najgorsze a okazało się, że odkleiła się delikatnie kosmowka i to spowodowało krwawienie i w efekcie krwiak. Ja leze plackiem już 2 tydzień.. wstaje tylko do wcz wiec mam nadzieje, ze będzie tylko lepiej.. My swieta sami z mężem na kanapie i Sylwester taki sam plan...
Duże macie te krwiaki dziewczyny?
 
Ale tak mocno krwawisz czy bardziej plamieniam bo może on się nadal oczyszcza? Albo też kwestia kosmowki?
Ja jak byłam na usg po krwawieniu to dostalam info, że z ciaza ok i krwiak się oczyścił. A poszłam do swojej Doktor, ciaza zagrożona, odklejenie kosmowki i krwiak wiec lezenke..
No to dobrze.. bo u mnie 3,5 na 1 a krwawię już tydzień.. co lepsze krwiaka już nie widać więc nie wiem co jest grane
 
Ale tak mocno krwawisz czy bardziej plamieniam bo może on się nadal oczyszcza? Albo też kwestia kosmowki?
Ja jak byłam na usg po krwawieniu to dostalam info, że z ciaza ok i krwiak się oczyścił. A poszłam do swojej Doktor, ciaza zagrożona, odklejenie kosmowki i krwiak wiec lezenke..
Staram się leżeć cały czas wstaje tylko do wc, wykąpać się i czasami muszę coś zjeść... U mnie to takie krwawienie przy wizycie w WC a później cisza...
 
Ale tak przy sikaniu/podcieraniu czy tak już bardziej okresowo?
Lez ile się da, a konsultowałaś to z lekarzem skąd to może być skoro krwiak zniknął?
Staram się leżeć cały czas wstaje tylko do wc, wykąpać się i czasami muszę coś zjeść... U mnie to takie krwawienie przy wizycie w WC a później cisza...
 
Ok dziewczyny, wrzucam kalendarz, na tyle na ile wiem, ale nie jestem w stanie przerobić tyle stron wstecz 🙃 Jeżeli gdzieś się pomyliłam piszcie.
Dajcie znać kogo wpisać, w czym mamy kibicować i za co trzymać kciuki jeszcze mocniej 😘

KALENDARZ
—————————————————————
„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj!” 🙂✊💪🍀


Trzymamy kciuki:

30.12. @Fok123 - testowanie po transferze 🙂✊✊🍀🍀🍀


Gratulujemy:

2021 r.

30.03. @Asia34 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Maja ❤️🍀

08.04. @PałkaZapałka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Gaja ❤️🍀

30.04. @Claudia2405 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Szczepan 💙🍀

26.07. @kolor nadzieji - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Alicja ❤️🍀

15.09. @margaretka25 - Szczęśliwa Mama 🥰👶👶 córeczka i synuś ❤️💙🍀

16.10. @dar20 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Jeremi 💙🍀



„Zaczekam jeszcze chwilę, I każdą następną chwilę Też zaczekam.
Na Ciebie." 💚👣
—————————————————————

Kogo dopisać ? Piszcie 🙂
Ja poproszę 12.01.2022 wizyta u ginekolog ☺️ Termin porodu 10.06.2022 🥰♥️
 
KALENDARZ
—————————————————————
„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj!” 🙂✊💪🍀

Trzymamy kciuki:

30.12. @Fok123 - testowanie po transferze 🙂✊✊🍀🍀🍀

05.01. @hername - wizyta kontrolna, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

12.01. @OnaGośka - wizyta u gin, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

20.04. @eij - TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

10.06. @OnaGośka - TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

Gratulujemy:
2021 r.

30.03. @Asia34 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Maja ❤️🍀

08.04. @PałkaZapałka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Gaja ❤️🍀

30.04. @Claudia2405 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Szczepan 💙🍀

26.07. @kolor nadzieji - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Alicja ❤️🍀

15.09. @margaretka25 - Szczęśliwa Mama 🥰👶👶 córeczka i synuś ❤️💙🍀

16.10. @dar20 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Jeremi 💙🍀


„Zaczekam jeszcze chwilę, I każdą następną chwilę Też zaczekam.
Na Ciebie." 💚👣

—————————————————————

Kogo dopisać ? Piszcie 🙂
 
reklama
Ja pytałam swojej Doktor o takie plamienia to mówiła, że tak mogę mieć cala ciążę, ale jak masz możliwość to lepiej sprawdzić nawet na innym sprzęcie.
Daj znać po wizycie. Trzymam kciuki, że to noc groźnego.[emoji4]
Przy sikaniu i podcieraniu.. pójdę na wizytę dzisiaj sprawdzić dodatkowo bo wg mnie coś się dzieje..
 
Do góry