reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny,
Troche tu cicho siedzialam ostatnio, tez sie musialam odciac od tematu staran itp..
Bylam u lekarza ostatnio i przed swietami bede miala transfer, mojego jedynego i ostatniego zarodeczka..
Strasznie juz sie zaczelam stresować, az w brzuchu czuje to dziwne uczucie jak stres jest wielki,
Wzielam dodatkowo embro glue, moze pomoże, dostalam dodatkowo encorton i acard i zobaczymy.
Trzymajcie prosze kciuki to moja ostatnia szansa:)
Trzymam kciuki by się udało! 🤗
 
reklama
Miałam identycznie jeszcze kilka miesięcy temu. Jak zadaniowy robot podchodziłam do in vitro bo po tych wszystkich porażkach nie miałam już w sobie żadnych emocji 😏
No to chyba dokladnie mam tak samo, tzn no moze poza strachem ze znowu widok bety 0 bedzie trzeba jakos przeżyć...
 
No to chyba dokladnie mam tak samo, tzn no moze poza strachem ze znowu widok bety 0 bedzie trzeba jakos przeżyć...
Ja przed odbiorem wyników miałam wrażenie że zaraz zawału dostanę. Paraliżujący stres, ten moment przed spojrzeniem na wyniki, zresztą sama wiesz.... A później wyłam ze szczęścia na parkingu jak walnięta 🤭🤣 Tobie też tego życzę, zobaczysz że w końcu beta miło Cię zaskoczy 😉❤️
 
reklama
Do góry