reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny dla mnie historia niestety nie kończy się szczęśliwie. Byłam dzisiaj na wizycie zarodek się zatrzymał a serduszko nie bije. Dostałam skierowanie do szpitala na indukcje poronienia. Jestem w drodze do szpitala. Trzymam za Was wszystkie kciuki żeby wasze historie skończyły się szczęśliwie.
Bardzo współczuję. Dokładnie rok temu przechodziłam to samo :(
 
reklama
Hej dziewczyny,
Troche tu cicho siedzialam ostatnio, tez sie musialam odciac od tematu staran itp..
Bylam u lekarza ostatnio i przed swietami bede miala transfer, mojego jedynego i ostatniego zarodeczka..
Strasznie juz sie zaczelam stresować, az w brzuchu czuje to dziwne uczucie jak stres jest wielki,
Wzielam dodatkowo embro glue, moze pomoże, dostalam dodatkowo encorton i acard i zobaczymy.
Trzymajcie prosze kciuki to moja ostatnia szansa:)
 
Hej dziewczyny,
Troche tu cicho siedzialam ostatnio, tez sie musialam odciac od tematu staran itp..
Bylam u lekarza ostatnio i przed swietami bede miala transfer, mojego jedynego i ostatniego zarodeczka..
Strasznie juz sie zaczelam stresować, az w brzuchu czuje to dziwne uczucie jak stres jest wielki,
Wzielam dodatkowo embro glue, moze pomoże, dostalam dodatkowo encorton i acard i zobaczymy.
Trzymajcie prosze kciuki to moja ostatnia szansa:)
Kochana zaciskam kciuki i nie puszczam ✊✊ Życzę z całego serca aby się udało i żebyście mieli piękny prezent na Nowy Rok 🥰 😘
 
Kochana zaciskam kciuki i nie puszczam ✊✊ Życzę z całego serca aby się udało i żebyście mieli piękny prezent na Nowy Rok 🥰 😘
Dziekuje, tak wlasnie zaraz przed sylwestrem bede bete robic wiec albo bede miala super zakonczenie tego paskudnego roku z tyloma przejsciami😁, albo Sylwestra spędzę upijajac sie w placzu
 
Hej dziewczyny,
Troche tu cicho siedzialam ostatnio, tez sie musialam odciac od tematu staran itp..
Bylam u lekarza ostatnio i przed swietami bede miala transfer, mojego jedynego i ostatniego zarodeczka..
Strasznie juz sie zaczelam stresować, az w brzuchu czuje to dziwne uczucie jak stres jest wielki,
Wzielam dodatkowo embro glue, moze pomoże, dostalam dodatkowo encorton i acard i zobaczymy.
Trzymajcie prosze kciuki to moja ostatnia szansa:)
Trzymam kochana ✊✊✊ jak tylko najmocniej się da!!! Kropek musi zostać z Tobą, nie ma innej opcji 😘😘😘 dawaj znać kiedy co i jak 🙂
 
Trzymam kochana ✊✊✊ jak tylko najmocniej się da!!! Kropek musi zostać z Tobą, nie ma innej opcji 😘😘😘 dawaj znać kiedy co i jak 🙂
Dziekuje:) :) w czwartek dam znac, tak bardzo chcialabym uwierzyc ze sie uda sie sie boje nawet nastawiac ze bedzie dobrze, po tym roku iui, i inv z duzej optymistki sie chyba zrobilam w najwieksza pesymistke
 
Hej dziewczyny,
Troche tu cicho siedzialam ostatnio, tez sie musialam odciac od tematu staran itp..
Bylam u lekarza ostatnio i przed swietami bede miala transfer, mojego jedynego i ostatniego zarodeczka..
Strasznie juz sie zaczelam stresować, az w brzuchu czuje to dziwne uczucie jak stres jest wielki,
Wzielam dodatkowo embro glue, moze pomoże, dostalam dodatkowo encorton i acard i zobaczymy.
Trzymajcie prosze kciuki to moja ostatnia szansa:)
Trzymam kciuki za sukces ❤️😀
 
Trzymamy z całego serduszka, to na pewno ten jeden jedyny strzał w 10! Musisz wierzyć, że z Toba zostanie.. daj znać, jak poznasz termin! [emoji8] bądź dzielna, już tyle przeszłaś..
Hej dziewczyny,
Troche tu cicho siedzialam ostatnio, tez sie musialam odciac od tematu staran itp..
Bylam u lekarza ostatnio i przed swietami bede miala transfer, mojego jedynego i ostatniego zarodeczka..
Strasznie juz sie zaczelam stresować, az w brzuchu czuje to dziwne uczucie jak stres jest wielki,
Wzielam dodatkowo embro glue, moze pomoże, dostalam dodatkowo encorton i acard i zobaczymy.
Trzymajcie prosze kciuki to moja ostatnia szansa:)
 
reklama
Dziekuje:) :) w czwartek dam znac, tak bardzo chcialabym uwierzyc ze sie uda sie sie boje nawet nastawiac ze bedzie dobrze, po tym roku iui, i inv z duzej optymistki sie chyba zrobilam w najwieksza pesymistke
Miałam identycznie jeszcze kilka miesięcy temu. Jak zadaniowy robot podchodziłam do in vitro bo po tych wszystkich porażkach nie miałam już w sobie żadnych emocji 😏
 
Do góry