reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
My już po pierwszym usg, pecherzyk widoczny w macicy, wiec prawidłowo[emoji16]
Troszke spadł mi prog, wiec mam dorzucone leki i zalecenie odstawienia metaforminy. Stresuje mnie to trochę, że taki nagły szok dla organizmu, ale muszę zaufać Doktor.
I jeszcze mnie pogoniła do dentysty, mimo, że sam dentysta mi kazał przyjść w drugim trymestrze.. [emoji849]
Idzie zwariować, ale .. miał to być radosny post, wiec musze się ogarnąć! [emoji28]
Super 🥰🥰 jeszcze troszkę i zobaczysz swoje Maleństwo na wizycie 😘😘 Dużo zdrowia ☺️ Tak jak Asia napisała lepiej iść do dentysty, ja też chcę iść w styczniu chciałam w grudniu ale już nie zdążę.
 
Mam taką nadzieję! [emoji3][emoji3]
Co do dentysty, sprawdź tez ofertę na nfz, jak się nie spieszy, bo w ciazy jest sporo darmowych usług.
Super [emoji3059][emoji3059] jeszcze troszkę i zobaczysz swoje Maleństwo na wizycie [emoji8][emoji8] Dużo zdrowia [emoji3526] Tak jak Asia napisała lepiej iść do dentysty, ja też chcę iść w styczniu chciałam w grudniu ale już nie zdążę.
 
Mam taką nadzieję! [emoji3][emoji3]
Co do dentysty, sprawdź tez ofertę na nfz, jak się nie spieszy, bo w ciazy jest sporo darmowych usług.
Tak, tak ja akurat idę na NFZ w mojej przychodni tam jest bardzo fajna dentystka ☺️ jakbym miała iść prywatnie to chyba bym zbankrutowała 😁 Dentyści bardziej kasują niż ginekolodzy . Chorych zębów akurat nie mam tylko ubytki w plombach do uzupełnienia
 
No ja dziś idę prywatnie, a rano wykupiłam leki z recepty z wczoraj.. coś czyje, że jedna pensja zaraz pyknie. To jakiś dramat. [emoji849]
Tak, tak ja akurat idę na NFZ w mojej przychodni tam jest bardzo fajna dentystka [emoji3526] jakbym miała iść prywatnie to chyba bym zbankrutowała [emoji16] Dentyści bardziej kasują niż ginekolodzy . Chorych zębów akurat nie mam tylko ubytki w plombach do uzupełnienia
 
No ja dziś idę prywatnie, a rano wykupiłam leki z recepty z wczoraj.. coś czyje, że jedna pensja zaraz pyknie. To jakiś dramat. [emoji849]
No wydatki są spore jak chodzi się prywatnie ale jak pojawi się dziecko to tak samo będzie , że więcej pieniążków będziemy tracić ☺️ Ja mówię że mogę żyć biedniej ale być szczęśliwa 🥰
 
No wydatki są spore jak chodzi się prywatnie ale jak pojawi się dziecko to tak samo będzie , że więcej pieniążków będziemy tracić ☺️ Ja mówię że mogę żyć biedniej ale być szczęśliwa 🥰
Dokładnie. Ja się śmieję do męża że w końcu przestaniemy przeżerać pół wypłaty i może trochę schudniemy przy okazji 🤪
 
reklama
Hej :)
Dziewczyny w ktorym dniu mialyscie transfer na cyklu sztucznym, ja czekam na okres i zastanawia mnie czy będzie sie dalo zrobic tak zeby nie wypadło to w swieta, bo to chyba okolice 18 dnia??
 
Do góry