reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Witaminki na pewno na plus, mój Maz brał Fertil man i wyniki były super.
Ja też mam heparynke i inne worki lekow, ale da się to przejść. Także.. trzymam kciuki[emoji3059]
Dziękuję mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze i niedługo będę się cieszyć z rosnącej bety jak ty [emoji3590] narazie wiem że ponoć ma mieć długi protokół bo ciężko się stymuluje, mam przepisane nowe witaminki Fertil women plus, L karnityne i koenzym Q10. Dodatkowo wyszło że mam mutacje V Leiden i PAI 1 więc napewno heparyna w ciąży ale to nic ważne żeby się udało [emoji16] pozdrawiam [emoji3590]
 
My już po pierwszym usg, pecherzyk widoczny w macicy, wiec prawidłowo[emoji16]
Troszke spadł mi prog, wiec mam dorzucone leki i zalecenie odstawienia metaforminy. Stresuje mnie to trochę, że taki nagły szok dla organizmu, ale muszę zaufać Doktor.
I jeszcze mnie pogoniła do dentysty, mimo, że sam dentysta mi kazał przyjść w drugim trymestrze.. [emoji849]
Idzie zwariować, ale .. miał to być radosny post, wiec musze się ogarnąć! [emoji28]
@hername jakby co to ja tu czekam na wieści :D powodzenia, trzymam kciuki za dobre wyniki i pięknego dzidzusia na usg :)
 
My już po pierwszym usg, pecherzyk widoczny w macicy, wiec prawidłowo[emoji16]
Troszke spadł mi prog, wiec mam dorzucone leki i zalecenie odstawienia metaforminy. Stresuje mnie to trochę, że taki nagły szok dla organizmu, ale muszę zaufać Doktor.
I jeszcze mnie pogoniła do dentysty, mimo, że sam dentysta mi kazał przyjść w drugim trymestrze.. [emoji849]
Idzie zwariować, ale .. miał to być radosny post, wiec musze się ogarnąć! [emoji28]
A kiedy kolejna wizyta? Za pare dni już będzie widać dużo więcej 🥰 A co do dentysty to bardziej niebezpieczne jest to jeżeli faktycznie coś się dzieje w buzi niż jak pójdziesz w 1 trymestrze, a nie drugim. Dentyści wiedzą co robić, są inne znieczulenia, a części rzeczy po prostu się nie robi u ciężarnych. Skonsultuj że stomatologiem czy po prostu można poczekać do później 🙂
 
A kiedy kolejna wizyta? Za pare dni już będzie widać dużo więcej 🥰 A co do dentysty to bardziej niebezpieczne jest to jeżeli faktycznie coś się dzieje w buzi niż jak pójdziesz w 1 trymestrze, a nie drugim. Dentyści wiedzą co robić, są inne znieczulenia, a części rzeczy po prostu się nie robi u ciężarnych. Skonsultuj że stomatologiem czy po prostu można poczekać do później 🙂
Ja byłam u mojego dentysty na początku ciąży, ale i tak kazał mi przyjść jeszcze w 5 -6 miesiącu ciąży
 
My już po pierwszym usg, pecherzyk widoczny w macicy, wiec prawidłowo[emoji16]
Troszke spadł mi prog, wiec mam dorzucone leki i zalecenie odstawienia metaforminy. Stresuje mnie to trochę, że taki nagły szok dla organizmu, ale muszę zaufać Doktor.
I jeszcze mnie pogoniła do dentysty, mimo, że sam dentysta mi kazał przyjść w drugim trymestrze.. [emoji849]
Idzie zwariować, ale .. miał to być radosny post, wiec musze się ogarnąć! [emoji28]
Super, czekałam na info z niecierpliwością. Ja byłam w 1 trymestrze prawie dzień po dniu u dentysty i brałam znieczulenie. Zastosował (chyba) po prostu inne, bezpieczne dla kobiet w ciąży. Teraz medycyna może trochę więcej. 8 lat temu nie mogłam iść ani w 1 ani w 3 trymestrze.
 
Kolejna wizyta w środę 08.12 może już się zarodeczek ujawni.. [emoji16]
No właśnie moja dentystka mnie odesłała i kazała przyjść w 2 trymestrze mimo że przed transferem mówiłam jej, że na kolejna wizytę mogę być w ciazy.. ale poszukam kogoś innego na cito [emoji854]
A kiedy kolejna wizyta? Za pare dni już będzie widać dużo więcej [emoji3059] A co do dentysty to bardziej niebezpieczne jest to jeżeli faktycznie coś się dzieje w buzi niż jak pójdziesz w 1 trymestrze, a nie drugim. Dentyści wiedzą co robić, są inne znieczulenia, a części rzeczy po prostu się nie robi u ciężarnych. Skonsultuj że stomatologiem czy po prostu można poczekać do później [emoji846]
 
A widzisz, muszę chyba przeszpersc Trojmiasto [emoji16]! Dzieluje za info [emoji8]
Super, czekałam na info z niecierpliwością. Ja byłam w 1 trymestrze prawie dzień po dniu u dentysty i brałam znieczulenie. Zastosował (chyba) po prostu inne, bezpieczne dla kobiet w ciąży. Teraz medycyna może trochę więcej. 8 lat temu nie mogłam iść ani w 1 ani w 3 trymestrze.
 
reklama
Do góry