reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Hej w środę miałam wizytę w klinice idziemy teraz w in vitro. 22 mam wizytę u genetyka ale na badanis ponoć mogę zapisać się dopiero w styczniu. Czy któraś z was też leczy się w invicta i może mi powiedzieć jak to dokładnie wygląda? Genetyk zleci badania wtedy się na nie umawiam i ile mniej więcej to trwa? Płaciłyście za badania genetyczne ponoć są one na NFZ ale czy wszystkie? I o co pyta genetyk muszę się jakoś przygotować?
 
Hej. Ja też z Invi, my mieliśmy teleporade z genetykiem, zwykły wywiad i zlecenie badan. W tym czasie Panie z recepcji zapisały już nas i czekaliśmy trochę na termin, na nfz, do invi w Gdansku. Wszystkie były na nfz, nic nie dopłacaliśmy, jedynie genetyk był odpłatny. Po badaniach (zwykle pobranie krwi) czekaliśmy ok 3 tygodni na wynik. Później porada z genetykiem, żeby omówić wyniki. I to tyle.. lecisz z procedura dalej :)
Hej w środę miałam wizytę w klinice idziemy teraz w in vitro. 22 mam wizytę u genetyka ale na badanis ponoć mogę zapisać się dopiero w styczniu. Czy któraś z was też leczy się w invicta i może mi powiedzieć jak to dokładnie wygląda? Genetyk zleci badania wtedy się na nie umawiam i ile mniej więcej to trwa? Płaciłyście za badania genetyczne ponoć są one na NFZ ale czy wszystkie? I o co pyta genetyk muszę się jakoś przygotować?
 
reklama
Hej. Ja też z Invi, my mieliśmy teleporade z genetykiem, zwykły wywiad i zlecenie badan. W tym czasie Panie z recepcji zapisały już nas i czekaliśmy trochę na termin, na nfz, do invi w Gdansku. Wszystkie były na nfz, nic nie dopłacaliśmy, jedynie genetyk był odpłatny. Po badaniach (zwykle pobranie krwi) czekaliśmy ok 3 tygodni na wynik. Później porada z genetykiem, żeby omówić wyniki. I to tyle.. lecisz z procedura dalej :)
Dziękuję mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze i niedługo będę się cieszyć z rosnącej bety jak ty ❤️ narazie wiem że ponoć ma mieć długi protokół bo ciężko się stymuluje, mam przepisane nowe witaminki Fertil women plus, L karnityne i koenzym Q10. Dodatkowo wyszło że mam mutacje V Leiden i PAI 1 więc napewno heparyna w ciąży ale to nic ważne żeby się udało 😁 pozdrawiam ❤️
 
Do góry