reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hej,
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za mile slowa i trzymanie kciukow, chyba pomoglo bo udalo sie zamrozic 1 blastke:):)
Nie jest jakas dobra bo 5.2.3 (embriolog cos mowil ze nie do konca 5.2.3 ale nie mogli dac 5.2.2 bo cos tam - nie zrozumialam bo mowil zbyt medycznym jezykiem), wiec zobaczymy co będzie.. A ja naprawdę juz nie mialam zadnej nadziei, nie wierzylam w ta blastke
 
Jeszcze nic straconego! Choxoaz teścik machnij.. :)

Bedziesz zla 🙈🙉🙊
Numer cztery chyba okazal sie szczesliwy. Zatestowalam jak powiedzialas i szok ze 2 krechy odrazu wyskoczyly.
Nie chcialam sie nakrecac i potem spadac na samo dno, wiec testowalam dalej.
🐒 do tej pory nie przyszla, temperatura wywindowala w gore i chyba jestem wreszcie po prawie 2 latach staran i 4 iui w ciazy.
Co bylo inaczej tym razem: iui 12 a nie 11 dnia cyklu i to ze jednego wieczoru zapomnialam zrobic zastrzyk i zrobilam go dopiero rano. Reszta taka sama jak przy poprzednich razach, no moze dodatkowy supplement dodany do mojej dlugasniej listy codziennych pigul (vit. E, mega dawka vit.D, Q10, DHEA, L karnityna, inosytiol) - NAD+ (na odmlodzenie komorek, polecony przez Dr. Aimee z Egg Whisperer na YT).

Trzymam bardzo mocno kciuki za ciebie i za nas wszystkie tu. Starania sa bardzo trudne i testuja nas kazdego miesiaca. Wiem jak ciezko jest sie nie poddawac i robic dobra mine do zlej gry. Pamietajcie kochane ze nie jestescie same 💙
 

Załączniki

  • IMG_2762.jpg
    IMG_2762.jpg
    44,5 KB · Wyświetleń: 41
Jeszcze nic straconego! Choxoaz teścik machnij.. :)

Bedziesz zla 🙈🙉🙊
Numer cztery chyba okazal sie szczesliwy. Zatestowalam jak powiedzialas i szok ze 2 krechy odrazu wyskoczyly.
Nie chcialam sie nakrecac i potem spadac na samo dno, wiec testowalam dalej.
🐒 do tej pory nie przyszla, temperatura wywindowala w gore i chyba jestem wreszcie po prawie 2 latach staran i 4 iui w ciazy.
Co bylo inaczej tym razem: iui 12 a nie 11 dnia cyklu i to ze jednego wieczoru zapomnialam zrobic zastrzyk i zrobilam go dopiero rano.
 
Hej,
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za mile slowa i trzymanie kciukow, chyba pomoglo bo udalo sie zamrozic 1 blastke:):)
Nie jest jakas dobra bo 5.2.3 (embriolog cos mowil ze nie do konca 5.2.3 ale nie mogli dac 5.2.2 bo cos tam - nie zrozumialam bo mowil zbyt medycznym jezykiem), wiec zobaczymy co będzie.. A ja naprawdę juz nie mialam zadnej nadziei, nie wierzylam w ta blastke
Wiedziałam 💪😃!!!!! Zobaczysz że to będzie ta która do pięknego dzieciaczka 🥰
 
Hej,
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za mile slowa i trzymanie kciukow, chyba pomoglo bo udalo sie zamrozic 1 blastke:):)
Nie jest jakas dobra bo 5.2.3 (embriolog cos mowil ze nie do konca 5.2.3 ale nie mogli dac 5.2.2 bo cos tam - nie zrozumialam bo mowil zbyt medycznym jezykiem), wiec zobaczymy co będzie.. A ja naprawdę juz nie mialam zadnej nadziei, nie wierzylam w ta blastke
Pięknie 🥰🥰 Wiedziałam, że na pewno wyjdzie piękna blastka ♥️
 
No hej, to wcale nie jest zły wynik!!!! Całkiem sympatyczna blastka!! Ja też mam kilka 5.2.2. I są oceniane jako dobrze rokujące:)
Hej,
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za mile slowa i trzymanie kciukow, chyba pomoglo bo udalo sie zamrozic 1 blastke:):)
Nie jest jakas dobra bo 5.2.3 (embriolog cos mowil ze nie do konca 5.2.3 ale nie mogli dac 5.2.2 bo cos tam - nie zrozumialam bo mowil zbyt medycznym jezykiem), wiec zobaczymy co będzie.. A ja naprawdę juz nie mialam zadnej nadziei, nie wierzylam w ta blastke
 
A widzisz! W takiej sytuacji swietnie mieć rację.. Bardzo się cieszę i gratuluję. Oby beta rosła do nieba!!!! [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Bedziesz zla [emoji85][emoji86][emoji87]
Numer cztery chyba okazal sie szczesliwy. Zatestowalam jak powiedzialas i szok ze 2 krechy odrazu wyskoczyly.
Nie chcialam sie nakrecac i potem spadac na samo dno, wiec testowalam dalej.
[emoji205] do tej pory nie przyszla, temperatura wywindowala w gore i chyba jestem wreszcie po prawie 2 latach staran i 4 iui w ciazy.
Co bylo inaczej tym razem: iui 12 a nie 11 dnia cyklu i to ze jednego wieczoru zapomnialam zrobic zastrzyk i zrobilam go dopiero rano. Reszta taka sama jak przy poprzednich razach, no moze dodatkowy supplement dodany do mojej dlugasniej listy codziennych pigul (vit. E, mega dawka vit.D, Q10, DHEA, L karnityna, inosytiol) - NAD+ (na odmlodzenie komorek, polecony przez Dr. Aimee z Egg Whisperer na YT).

Trzymam bardzo mocno kciuki za ciebie i za nas wszystkie tu. Starania sa bardzo trudne i testuja nas kazdego miesiaca. Wiem jak ciezko jest sie nie poddawac i robic dobra mine do zlej gry. Pamietajcie kochane ze nie jestescie same [emoji170]
 
reklama
Czekamy na Ciebie Lala, jakbyś chciała pogadać, zawsze masz tu nas razem i każda z osobna.. [emoji8]
Dziękuje Wam za całe wsparcie, znikam na pare dni, żeby dojść do siebie i obmyśleć nowy plan. Mamy jeszcze 2 zarodki, jest nadzieja. Na pewno tu wrócę [emoji8] @Fok123 gratuluje pięknego zarodka [emoji3590] @Merlot gratuluje cudownej 2 kreseczki [emoji3590]
 
Do góry