reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Jak się człowiek dowiązuje, że ma problem, to myśli, że jest sam, a później jak drąży to się okazuje, że jest nas mnóstwo.. super, że jest takie wsparcie, bo nikt nie zrozumiem lepiej, jak ten, kto czuje to samo :)
Dokladnie, ja jeszcze rok temu nie bylam swiadoma jakie sie toczą walki o ciaze i ile jest do przejścia, zanim znalazlam to forum to tak jakbym w innym swiecie zyla nieswiadoma jakie sa historie
 
Mi aż tak dziwnie, że wiem, biorąc pod uwagę, że jeszcze nie wiem czy się uda. Medycyna jest niesamowita hehe.. ale nie szukać daleko, patrząc na nasze forum, babki są tak silne, że nie ma bata, żeby się nie udało [emoji123]
Także tak.. niebawem ruszam, a dziś ruszam na wino i wypije za Wasze zdrówko i Waszych Malenstw również. I za bety do kosmosu i, żeby porody były przyjemne [emoji23][emoji23]
Świetne wieści 😀 zobaczysz ani się obejrzysz a będziesz już po transferze 🥰 więc korzystaj z winka póki możesz 😁
 
7
Mi aż tak dziwnie, że wiem, biorąc pod uwagę, że jeszcze nie wiem czy się uda. Medycyna jest niesamowita hehe.. ale nie szukać daleko, patrząc na nasze forum, babki są tak silne, że nie ma bata, żeby się nie udało [emoji123]
Także tak.. niebawem ruszam, a dziś ruszam na wino i wypije za Wasze zdrówko i Waszych Malenstw również. I za bety do kosmosu i, żeby porody były przyjemne [emoji23][emoji23]
Mnie to najbardziej fascynuje, że dzięki ivf można nosić pod sercem dziecko, które genetycznie nie jest twoje. No i badania prenatalne z krwi :)
 
7

Mnie to najbardziej fascynuje, że dzięki ivf można nosić pod sercem dziecko, które genetycznie nie jest twoje. No i badania prenatalne z krwi :)
O tym dawniej tez nie mialam pojecia ze jest cos takiego i mozna skorzystać z nasienia, komorek dawcy lub calego zarodka, dopiero jak szukalam info na stronach klinik dowiedzialam ze że w ogole istnieje taka opcja
 
reklama
Do góry