reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dziękuję że pytasz[emoji3590]. Z dnia na dzień coraz gorzej. Brzuch mnie ciągnie skurcze trenujące coraz częściej, mała boleśnie się rozpycha, zgaga non stop, siku non stop i do tego ta pogoda, nogi mi strasznie puchną, stopy parzą a w nocy wogole nie śpię bo gorąco a przy wiatraku też ciężko bo dźwięk spać nie daje i tak się mecze a do terminu jeszcze prawie miesiąc a już nie wspomnę o strachu przed porodem[emoji1751]

Ale muszę być silna i dać radę[emoji123] innego wyjścia nie mam[emoji85] urodzić muszę[emoji16]
@kolor nadzieji jak się czujesz kochana?

Ja się melduje po usg połówkowym.. no i mamy zdrową parkę [emoji173][emoji173]
 
Dziewczyny alarm odwołany. Przysięgam że ja oszaleje przy tych lekarzach. Gin sprawdziła najnowsze dane i wytyczne i jeśli w ciągu KILKU dni po szczepieniu nie wystąpi żadna reakcja to można podchodzić do transferu/starać się o dziecko. Także jutro szczepienie, czwartek monitoring i czw-sb transfer. Obym teraz tylko szczepienie przeszła gładko.
 
To ja chyba też będę musiała odwołać drugą dawkę bo przypada mi na 28 lipca a pewnie już będę po inseminacji więc nie ma co w razie czego ryzykować .
Porozmawiaj z lekarzem podczas IUI :) Mój po prostu powiedział, ze nie wiadomo jak zareaguje po szczepieniu, a gorączka, dreszcze czy jakiekolwiek bole na tym etapie nie są wskazane, bo organizm zamiast skupić się na zarodku i implantacji to się będzie skupiał na walce z gorączka itp.
 
Dziewczyny alarm odwołany. Przysięgam że ja oszaleje przy tych lekarzach. Gin sprawdziła najnowsze dane i wytyczne i jeśli w ciągu KILKU dni po szczepieniu nie wystąpi żadna reakcja to można podchodzić do transferu/starać się o dziecko. Także jutro szczepienie, czwartek monitoring i czw-sb transfer. Obym teraz tylko szczepienie przeszła gładko.
Trzymam mocno kciuki!! Jak przeszłaś pierwsza dawkę?
 
Dziękuję że pytasz[emoji3590]. Z dnia na dzień coraz gorzej. Brzuch mnie ciągnie skurcze trenujące coraz częściej, mała boleśnie się rozpycha, zgaga non stop, siku non stop i do tego ta pogoda, nogi mi strasznie puchną, stopy parzą a w nocy wogole nie śpię bo gorąco a przy wiatraku też ciężko bo dźwięk spać nie daje i tak się mecze a do terminu jeszcze prawie miesiąc a już nie wspomnę o strachu przed porodem[emoji1751]

Ale muszę być silna i dać radę[emoji123] innego wyjścia nie mam[emoji85] urodzić muszę[emoji16]
jak to mówią "one way ticket" ;-) dasz radę ;-)
 
reklama
Porozmawiaj z lekarzem podczas IUI :) Mój po prostu powiedział, ze nie wiadomo jak zareaguje po szczepieniu, a gorączka, dreszcze czy jakiekolwiek bole na tym etapie nie są wskazane, bo organizm zamiast skupić się na zarodku i implantacji to się będzie skupiał na walce z gorączka itp.
Mnie doktor jak pytałam to mówił,że mam się szczepić. Tak jak napisałaś nie wiadomo jak organizm zareaguje . To, że przeszłam pierwszą dawkę dobrze nie znaczy, że drugą też . Będę musiała nad tym się zastanowić .
 
Do góry