reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Kochana możesz zalogować się na swoje konto pacjent gov pl, anulowac to szczepienie i zapisać się przez pacjenta na kolejny termin
Nie mam tam konta, ale dzwoniłam na infolinię. Babka powiedziała że spokojnie mogę anulować (tak jak Karola pisała) i podejść w późniejszym terminie jeśli będzie to bezpieczne w mojej sytuacji. Nie wiedziała co w przypadku gdybym się chciała zaszczepić 2 dawką po ciąży dopiero ale najwyżej wtedy podejdę 2 krotnie jakby od początku.
 
Karola a Ty jak tam po transferze? Wszystko ok? Dzień za dniem leci, niedługo testowanie 😃❤️
A dziękuje ze pytasz ❤️ Ogólnie czuje się „dziwnie”, ale to przez te wysokie poziomy hormonów…czuje lekkie nudności i otumanienie. Doktor mówi, ze przy świeżym transferze to częsta sytuacja. Chociaż te upały nie pomagają. Dziś tak kiepsko spałam, bo było mi gorąco, ze na godzinę w nocy poszłam spać na balkon 😂 Z jednej strony czekam na ta betę a z drugiej strasznie się jej boje. BARDZO 😓
 
Nie mam tam konta, ale dzwoniłam na infolinię. Babka powiedziała że spokojnie mogę anulować (tak jak Karola pisała) i podejść w późniejszym terminie jeśli będzie to bezpieczne w mojej sytuacji. Nie wiedziała co w przypadku gdybym się chciała zaszczepić 2 dawką po ciąży dopiero ale najwyżej wtedy podejdę 2 krotnie jakby od początku.
No dokładnie :) i tak nie wiadomo czy za rok wszyscy nie będą musieli się od początku szczepić 🙈 nikt nie wie ile ta szczepionka „działa” :)
 
A powiedz mi proszę Ty odwołałaś czy przełożyłaś a jeśli tak to na jaką datę bo tu jest problem - ja chyba w ogóle nie chciałabym się szczepić w ciąży...
Po prostu odwołałam. Nie przekladalam na żaden termin ;) Pani powiedziała, ze jak będę się chciała/mogła zaszczepić to mam się do nich po prostu zgłosić ;)
 
A dziękuje ze pytasz ❤️ Ogólnie czuje się „dziwnie”, ale to przez te wysokie poziomy hormonów…czuje lekkie nudności i otumanienie. Doktor mówi, ze przy świeżym transferze to częsta sytuacja. Chociaż te upały nie pomagają. Dziś tak kiepsko spałam, bo było mi gorąco, ze na godzinę w nocy poszłam spać na balkon 😂 Z jednej strony czekam na ta betę a z drugiej strasznie się jej boje. BARDZO 😓
Domyślam się. Ja na samą myśl o kolejnym testowaniu po 6 porażkach mam stan przedzawałowy 😳 ale będzie dobrze 😉❤️
 
reklama
Wszystkie posuwacie się do przodu a ja stoję w miejscu 😔 czekam na okres po luteinie i jak na złość nie przychodzi zawsze pojawiał się po góra 3 dniach a teraz 5 i nic, jeszcze trochę i oszaleje już bym chciała zacząć stymulacje 😡 mąż przyjeżdża i jest tylko przez 2 tygodnie i martwię się ze nie wyrobimy się w czasie z iui 😢
A może okres się spóźnia, bo go już nie będzie? ;-)
 
Do góry