reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Ala- niby USG dopochwowe się robi do 12tc, ale ja oczywiście jakaś inna baba od początku miałam na brzuch, w 5tc żeby potwierdzić ciążę gin mi robił dopochwowo i ledwo znalazł jeden pęcherzyk- ja ucieszona, ale jednocześnie smutna,że nie ma drugiego- kazałam mu dalje szukać:-D, ten zwątpił i zrobił mi USG poprzez brzuch- od razu znalazł drugiego:-D:-D:-D:-D:-D Mam wysoko ossadzoną macicę co skutkuje do teraz bo synek już leży prawie pod prawym cyckiem:-)

Liju- no mi własnie kilka koleżanke, które chodziły i że właśnie teoria teorią, ale praktyka to już inna bajka, dlatego te 2 stówy choć to nie majątek, ale dołożymy sobie do kamerki:-)

Dobra lecę po czereśnie:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki sylha
ja juz wiem jak to zrobie, wejde i zapytam, jak bedzie przez brzuch to moje dzidzi zobaczy wiecej osob a jak dopochwowo to tylko ja sama, no chyba ze zgodzilby sie na takie i takie ale nie wiem, nie wyczuwam jeszcze tego lekarza ale kto pyta nie błądzi :-) ach ale mi narobilas smaka na czeresienki, tez wybieram sie po jakies owoce, jeszcze nie wiem co kupie ale cos napewno :-) trzeba wykorzystywac moment kiedy mamy taki urodzaj w pyszne swieze polskie owoce mniam
 
Błonka- wierz mi nie każdy facet, znam wielu takich co uciekają od tego gdzie pieprz rośnie
:-D:-D:-D:-D:-D, cieszę się, że jesteś zadowolona, my jednak nie odczuwamy potrzeby korzystania z tych usług, jak co to mamy w rodzinie dużo doświadczonych mamuś i pełno dzieciów, które braliśmy sami w obroty:-):-D

Ala- i tak zrób!!!!Choć u mnie dopochwowe jest raczej bardzo prywatnie zrobione, bo u mnie w klinice do badania się zakłada kapcie jednorazowe i taką ala spódniczkę to i emek jak stał na przeciw mnie to nic tam nie dojrzał- każdy z resztą się gapi w monitor jak we złoto:-), a ja natomiast leżąc mam przed sobą TV więc widzę dzidzie fajne duże:-)

Czereśnie mam 7kg:-) czyli znowu do słoików i tak Ala korzystaj na maxa z tych świeżych witamin, bo to najlepsze dla dzidzi:tak::tak:

Ha zamówiłam sobie rogala i właśnie przyszedł, chyba zaraz będzie testowanko:-)
 
spij smacznie, ja z rokala jeestem tak zadowolona ze hej :D masz ztym groskiem w srodku? mega fajna sprawa!! a jak sie spi dobrze... no i dobrze ze mam lozko 2m na 2m bo spimy teraz na nim w 4 hihi : ja, mąż, pies, rogal :p
 
Błonka- w 5, bo jeszcze Zosia:-D:-D:-D

Ja odkąd mnie nocne łażenie męczy poszłam spać do dziecięcego- surowe gładzie na ścianach i wersalka- ot wyposażenie pokoju, a i jeszcze lampa na suficie, ale nie chcę emka co budzić, bo ja se lubię teraz jeszcze z bólu postękać- po co ma to słuchać niech lepiej śpi:-D
 
Błonka- w 5, bo jeszcze Zosia:-D:-D:-D

Ja odkąd mnie nocne łażenie męczy poszłam spać do dziecięcego- surowe gładzie na ścianach i wersalka- ot wyposażenie pokoju, a i jeszcze lampa na suficie, ale nie chcę emka co budzić, bo ja se lubię teraz jeszcze z bólu postękać- po co ma to słuchać niech lepiej śpi:-D

fakt 5........

ja tez teraz w nocy wstaje, skacze po pokoju stekam bo skurcze próbuje roztuptać :p emek mowi ze smiesnzie wygladam, ale wpolczuje mi i masuje heh
 
Sylha - ja się zapisałam do szkoły. Jest refundowana dla osób zameldowanych w W-wie więc nic nie płacimy. Myślę, że przy naturalnym porodzie nieodzowne - uczą oddychać, żeby było łatwiej. A są też zajęcia z karmienia piersią - moim zdaniem też bardzo przydatne, chociaż jeszcze nie byłam. Poza tym zajęcia z fizjoterapeutą - jak pomóc sobie odciążyć kręgosłup i cały organizm. W ogóle wiele praktycznych porad. Ja polecam, choć dopiero zaczęłam :tak:

Błonka - pamiętasz może na którym usg wyszło Tobie opóźnienie terminu w stosunku do tego z OM? Mi też wychodzi teraz później. A na ostatnim usg mnie troszkę nastraszyli, że brzuszek Niuni wolniej rośnie i idę na konsultację (chociaż lekarz prowadzący powiedział, że ten od usg przesadza i jest ok, ale dla spokoju dał mi skierowanie). Ja początkowo miałam na 1-2 września, potem na 9 września a teraz to mi wychodzi na 12 :baffled: Lekarka od usg powiedziała, że może to przez moją drobną budowę (chociaż drobna to wcale nie jestem, tylko brzuchol nie jest jakiś duży). Magdusia - a Ty masz cały czas ten sam termin?
 
Kosik- jak odciążyć kręgosłup to ja już dostałam całą listę porad od mojej rehabilitantki:-), my po prosty stwierdziliśmy, że te 2 stówy za porady, które i tak się dowiemy w swoim czasie, albo same przyjdą z praktyką dołożymy do kamery:-) będzie bardziej użyteczne:-)
Moje obie bratowe i szwagierka też nie chodziły i dzieci zdrowo odchowały....

No a ja zgwałciłam rogala i spało się supre, chętnie bym dalej pospała, ale niestety moje grabki się odezwały i obowiązkowy spacerek już wykonany
 
reklama
kosik u mnie opoznienie wyszlo na samym poczatku... bo wiedzialam kiedy byla ostatnia miesiaczka i kiedy miala byc owu przez zastrzyk na pekniecie pecherzyka... a potem jakos wielkosc tego pecherzyka nie odpowiadala temu wszystkiemu w usg... najpierw myslaysmy ze jest cos nie tak i strasznie plakalam.. mialam bardzo trudny okres bo nic nie bylo jasne... i doszlysmy do wniosku po kilku tygodniach ze dziecko sie rozwija i jest z nim wszytsko ok, tylko ze widocznie owulacja jednak mimo wszystko sie przesunela, no i ostatnie usg potwierdzajace tą teorie bylo w 9 tc... ale Zoska nadgonila wielkoscia swoj wiek niby ale suwaczek poprawilam sobie i jest teraz wg usg a ten na gorze wg OM.
 
Do góry