reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
I powiedzcie mi czy jest tutaj choćby jedna kobietka której udało się dopiero za czwartym podejściem bo troszkę tracę nadzieję. Jeszcze dodatkowo pęcherzyk miał tylko 18 mm, ale p. doktor stwierdziła że warto robić iui
Minimum do inseminacji to 17 mm więc nic się nie bój 🙂
 
No hej 😘 a u nas dobrze, mamy już skończone 2 miesiące, problemy brzuszkowe mamy dalej, ale na szczęście już nie takie intensywne 💪 mała ładnie śpi w nocy, wiec jestem w miarę wyspana nawet 🙊 i leci czas, każdy dzień, tydzień to coś nowego, coraz więcej uśmiechów, które rekompensują bolący kręgosłup 🙂 a u Was też widzę dzieje się, super 👏
 
@margaretka25 a jak twoje dzieciaczki? 😀 Kulasz się? 😉

Hihi dziękuję, że pytasz. Uwielbiają lody... robią po nich taką imprezę w brzuszku😁😁❤❤ mi coraz ciężej z łóżka sie wstaje, a co to będzie później 😂
21 mamy połówkowe więc proszę o ✊✊.
A jak u Ciebie? Jak się trzymasz? Trzymam kciuki bardzo!
 
Hej :) może na tej grupie ktoś się wypowie. Biorę od jakiegoś czasu accofil. Dr.P zapisał mi co 3 dni 1/3 ampułki. Zrobiłam pierwszą morfologię po 3 iniekcjach. Orientujecie się czy wyniki są ok po tym leku?
Oczywiście wysłałam też do niego ale pomyślałam że może już wcześniej coś mi podpowiecie.
 

Załączniki

  • 5AECAD5D-9866-4C4E-B004-20C719AB7BC5.jpeg
    5AECAD5D-9866-4C4E-B004-20C719AB7BC5.jpeg
    31,3 KB · Wyświetleń: 34
  • F1526D23-AB8E-4100-98BB-6BE87B838149.jpeg
    F1526D23-AB8E-4100-98BB-6BE87B838149.jpeg
    30,5 KB · Wyświetleń: 34
  • EEAC3543-0A44-43EA-A996-2AC1B8FAC279.jpeg
    EEAC3543-0A44-43EA-A996-2AC1B8FAC279.jpeg
    90,2 KB · Wyświetleń: 35
No hej 😘 a u nas dobrze, mamy już skończone 2 miesiące, problemy brzuszkowe mamy dalej, ale na szczęście już nie takie intensywne 💪 mała ładnie śpi w nocy, wiec jestem w miarę wyspana nawet 🙊 i leci czas, każdy dzień, tydzień to coś nowego, coraz więcej uśmiechów, które rekompensują bolący kręgosłup 🙂 a u Was też widzę dzieje się, super 👏
No u nas zaczyna się dziać 😀 a jaki będzie tego skutek, jakoś nie chcę jeszcze o tym myśleć bo mnie to stresuje 🙄 duży buziak dla córeczki 😘
 
Hihi dziękuję, że pytasz. Uwielbiają lody... robią po nich taką imprezę w brzuszku😁😁❤❤ mi coraz ciężej z łóżka sie wstaje, a co to będzie później 😂
21 mamy połówkowe więc proszę o ✊✊.
A jak u Ciebie? Jak się trzymasz? Trzymam kciuki bardzo!
Kciuki zaciśnięte 😀 stratam się aż tak bardzo o tym nie myśleć bo mnie to stresuje 🙄 21 czerwca lecimy ze stymulacja
 
reklama
Ehh jestem po wizycie w kilinice oczywiście zero pęcherzyków od dzisiaj luteina na wywołanie @ potem aromek 2x1 czyli większa dawka i zobaczymy czy coś tym razem urośnie ✊✊✊ jak dobrze pójdzie to druga iui na koniec czerwca początek lipca. Jeszcze 2 tygodnie mąż przyjedzie i planujemy wypad gdzieś na parę dni, trzeba się odstresować i zrelaksować przed kolejną próbą. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was wszystkie ❤️
 
Do góry