reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
A mi właśnie takie myśli już przeszły. Oczywiście że bym bardzo chciała, w końcu po to walczę ale już nie leżę w łóżku wieczorem i nie wyobrażam sobie jak jeżdżę z wózkiem po parku 😏 bo to nie ma najmniejszego sensu. Ostatni rok nauczył mnie że nie zawsze jak walczysz to wygrywasz 😔
To dobrze, że Ci przeszły. " Wolna głowa " jest najważniejsza. ☺️Mam nadzieję , że u mnie z czasem też tak będzie . Są momenty , że nie myślę w ogóle ale mało jest ich akurat.... To prawda , to co napisałaś że nie zawsze jak się walczy to się wygrywa. Ale ciągle mam nadzieję , że dla nas jeszcze zaświeci słońce i będziemy szczęśliwymi mamami ♥️ Do mnie jeszcze dołączają te myśli w którym tygodniu już byłabym , jak nasze dziecko wyglądałoby ,czy to był chłopiec czy dziewczynka bardzo to boli i choć już tak jest lepiej , że staram się ponownie działać to te myśli siedzą we mnie o tym straconym dziecku ale czuję , że muszę działać bo im dłużej stoję w miejscu tym czuje , że na mnie to gorzej wpływa.
 
reklama
Mi też i nie mam pojęcia, czemu się nie udaje.. wkurza mnie to, że musimy wydać tyle kasy, gdzie inni mają za darmo i nie szanują, ale co nam pozostało?!
Bardzo mi przykro 😔 Tak to jest ogromna niesprawiedliwość jak ludzie mają dzieci i jeszcze się nad nimi znęcają . Tego nigdy nie zrozumiem tej niesprawiedliwości. Kochana trzymaj się i trzymam z Ciebie kciuki , nie poddawaj się ✊✊🥰
 
Mi też i nie mam pojęcia, czemu się nie udaje.. wkurza mnie to, że musimy wydać tyle kasy, gdzie inni mają za darmo i nie szanują, ale co nam pozostało?!
Kochana doskonale Cię rozumiem. U nas na inseminacje też poszło kupę kasy bo myślałam za każdym razem robić jeszcze wymazy na covid 😏
 
A mi właśnie takie myśli już przeszły. Oczywiście że bym bardzo chciała, w końcu po to walczę ale już nie leżę w łóżku wieczorem i nie wyobrażam sobie jak jeżdżę z wózkiem po parku 😏 bo to nie ma najmniejszego sensu. Ostatni rok nauczył mnie że nie zawsze jak walczysz to wygrywasz 😔
True. Zgadzam się w całej rozciągłości. Małymi rzeczami trzeba się cieszyć inaczej głowa się przegrzeje. toteż my jedziemy zwiedzać zamki na Śląsku i wyluzować na całe 3 dni ;)
 
reklama
Do góry