reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja się też kiedyś katowalam takimi myślami i po roku czuję się strasznie wymęczona psychicznie 😔😔 teraz staram się skupić na teraźniejszości, żyć dniem codziennym i jakoś sobie radzić w obecnej sytuacji. Jakoś trzeba żyć, ja teraz skupiam się żeby moje życie było jak najbardziej wartościowe mimo trudności jakie mnie spotykają.
Ja tak samo już jestem wymęczona psychicznie najgorsze jest to , że ja nie potrafię o niczym innym myśleć jak o dziecku itd . To jest bardzo przytłaczające niby jakoś funkcjonuję ale to nie jest normalne życie 😔 Ale widzę , że prawie chyba każda z nas te uczucie i myśli takie ma 😔 Ja obiecałam sobie , że się nie poddam nie wiem co mi los jeszcze przyniesie....
 
Ja tak samo już jestem wymęczona psychicznie najgorsze jest to , że ja nie potrafię o niczym innym myśleć jak o dziecku itd . To jest bardzo przytłaczające niby jakoś funkcjonuję ale to nie jest normalne życie 😔 Ale widzę , że prawie chyba każda z nas te uczucie i myśli takie ma 😔 Ja obiecałam sobie , że się nie poddam nie wiem co mi los jeszcze przyniesie....
A mi właśnie takie myśli już przeszły. Oczywiście że bym bardzo chciała, w końcu po to walczę ale już nie leżę w łóżku wieczorem i nie wyobrażam sobie jak jeżdżę z wózkiem po parku 😏 bo to nie ma najmniejszego sensu. Ostatni rok nauczył mnie że nie zawsze jak walczysz to wygrywasz 😔
 
reklama
Do góry