reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
eevle ;-) ja w ciążę nie zaszłam dla bólu tylko dla dziecka:-p okres końcówki ciąży muszę przetrwać.. chetnie Ci oddam moje bole.. nie ma sprawy :rofl2: mam nadzieje ze sie szybko rozpakuje jak tylko dziecko się całkiem załaduje hehehehe.. niby szcześliwy okres ciąży.. taaa tylko nikt nie mówi, że ciąża czasem bardzo boli hehehehe
ale już malutko zostało i to mnie podtrzymuje na duszy:-D
 
reklama
No moje Panie, jutro naczczo jadę do szpitala. Jasiek jest duży ( według pomiarów 38 tydzien ) a ja wyglądam jak Fiona. Strasznie mi się zbiera woda w organiźmie ( w 2 tygodnie 16kg do przodu) no i mam się liczyć z tym że będzie cc w tym tygodniu.
 
Lindi- Fiona ;-) trzymaj się dzielnie i szczęśliwego rozwiązania bez komplikacji i zdrowego synusia przy cycusiu!!!!!!!!!!!Jak tylko będziesz umiała to pisz co u ciebie!!!!!!

Błonka- ja miałam badania po względem zwyrodnienia kręgów szyjnych albo łokci golfisty- obie opcje odpadły, gin na razie mi zlecił wapno, magnez, i powiedział,że tym bardziej przy ciąży bliźniaczej można się spodziewać różnych bóli "ubocznych"......znajoma miałam całkiem podobnie....tak w ciągu dnia leci, najgorsze noce, pobódka co 2, 1 h nad ranem to już nawet co 15 minut....ale chyba się z tym oswoiłam, byle po porodzie minie, bo mnie lekarka nastraszyła,że jak urodzę i byłby to kręgi to będzie tylko gorzej....

Dziewczyny powiedzcie mi czego się naumiałyście w szkole rodzenia?!?!?!Bo ja się zastanawiam czy chodzić, bo jednak bliźniaki to trochę inna bajka aniżeli jedna dzidzia- co już teraz po mnie widać.....
 
Wiesz co jedna .. dwie dzidzie, obsluga dziecka ta sama... mi pokazlai np jak karmic na pilkarza w rugby (nie wiem jak sie pisze) :p na 2 cycki znaczy :p
nauczyla nas opieki.. jak myc, w jaki sposobo pielegnowac czym.. jakie ruchy wykonywac...
plan zajec znajdziesz na stronie tej mojej skzoly, wpisz sobie w google "studio świadomych narodzin" szkola Katażyny Żak
duzo jeszcze mowila z poza listy
mi sie podobalo ale to jest juz indywidualna opinia... ogolnie tam sa tez opinie na stronie ze szkoly... musisz wybrac u siebie taka szkole ktora bedzie Cie zadowalac i nie oprze sie na 3 spotkaniach bo nie da rady wszytskiego omowic na 3 razy..
My sie widywalismy 9 razy bo nam czasu braklo.. po 2 h a mialo byc 8 spotkan.. ale ostatnie bylo gratis :p
 
hej dziewczyny! pomożecie? w tym cyklu mam mieć robione 1wszy raz iui (wspomagane clo + coś na pęknięcie pęcherzyka). ale jak czytam wasze wypowiedzi to zaczynam wątpić czy to ma sens. główny problem leży po mojej stronie (endo +brak owu). jak to jest dokładnie z iui. jak było u was?
 
liju haj :)
mi IUI nie pomogla ale ja mam PCO, problemy z owulacja i takie tam, za to maz calkiem zdrowy.. zwiekszalismy moje szanse ale sie nie udalo... podchodzilam do IUI chyba 3 razy nie pamietam dokladnie... udalo sie naturalnie bez IUI.. z samym clo i zastrzykiem na pekniecie pecherzyka...
 
Lindi trzymaj się kochana-już niedługo Jaś będzie z Wami:-)
Sylha podpisuje się pod wiadomościami od Błonki-ja jeszcze nie skończyłam zajęć-mogę sobie chodzić do samego porodu.Ostatnio np.była pogadanka o karmieniu piersią i diecie-ja jestem zadowolona :tak:
liju akurat w moim przypadku 3 IUI się nie udały, ale u mężusia mało ruchliwe żółnierzyki-wiadomo człowiek chwyta się różnych metod przed ta ostateczną czyli in vitro.Myślę,że jeśli po clo pecherzyki urosną i pękną, to IUI można spróbować:tak:
 
reklama
Do góry