reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
No moje Drogie, nie wiem czy w środę nie pójdę na leżakowanie do szpitala, bo mi nogi puchną od dołu do góry. Lekarz mi powiedział,że jak nie będzie poprawy to na 99% szpital.:szok:
 
reklama
Lindii w takie upały to co się dziwić. Mnie nogi puchną, a już nie wyobrażam sobie jak wam w ciąży musi to dokuczać. Lindii jak to szybko przeleciało, ledwo co się cieszyłaś, że w ciąży jesteś, a teraz już niedługo maleństwo zobaczysz. Ależ ja wam zazdroszczę. Wczoraj byłam nad wodą ze znajomymi, dwójka dzieci (1,5 i 7 latek) obie dziewczynki. Tak bym sobie do parku z wózeczkiem pochodziła.
AAA w środę mam mieć histeroskopię. W piątek wieczorem dostalam @ i sama już się boję czy mi się do środy skończy, a byłam na tabletkach anty.
 
Ostatnia edycja:
Lindi ja mam cale napuchniete.. od palcow do kolan i rece jak baniaki.. wstaje rano a ja napuchnieta gdzie powinno mi raczej do rana przeciez zejsc... a wieczorem to szkoda gadac po calym dniu....
No to daj w srode znac czy idziesz czy nie, nie znikaj tak bez slowa bo bede sie denerwowac... towarzyszko ciąży :p
 
Błonka mi puchną caluśkie nogi, do rana minimalnnie zejdzie a potem znowu.

Dzis robię ekseryment i godzinkę będę siedziała z nogami w górze a potem 20min. poświęcę na prace domowe i tak naprzemiann.

W czwartek i w piątek to trochę przesadziłam, bo w czwartek od 8:00 do 20:30 non stop w akcji a w piątek od 10:00 do 16:00. A potem nogi jak pień.

Sama nie wiem co mi powie doktor, raczej wolałabym siedziec w domu...niż leżakować w szpitalu.
 
w sumie jak ty za tydzien masz miec cc to i tak Ci zostanie tego lezenia bardzo malo.. moze z tydzien, ja sie pewnie jeszcze pobujam :)
chcialabym za 3 tygodnie sie rozpakowac...
 
No to dziewczyny gratulacje 9miesiąca- niech Wam już szybciutko przeleci!!!!!

Lindi- na moje puchnięcia rehabilitantka mi zleciła nogi w górze, ale też moczenie w zimnej wodzie, tylko żeby nie przesadzić z powodu pęcherza
 
Hej kobietki!
Mnie jak na razie puchną stopy-dziś jest chłodniej więc troszkę lepiej.Chciałam sobie takie letnie klapki na jeden palec kupić, ale ciasno mi było w przodostopiu więc dałam sobie spokój.
Lindi, Błonka mam nadzieje,że jeszcze wytrwacie troszkę
 
reklama
hej dziewczynki. tak sobie siedzę i myślę, czy IUI ma jakikolwiek sens. serio, czy znacie dużo osób, którym IUI się udało kiedy problemem nie była jakość nasienia? mnie się wydaję, że to bardzo, bardzo mało prawdopodobne, żeby ten sposób leczenia chwycił. Mąż nie ma problemów, to ja jestem felerna.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czytałam, że lekarze odchodzą obecnie od PCT, bo uznają go za niemiarodajny. Wiecie może dlaczego? Niby jestem najlepszym przykładem na bezsens tego badania, bo miesiąc po tym jak w śluzie nie było żadnych plemników zaszłam naturalnie w ciążę, ale jestem ciekawa, czy są w tym zakresie jakieś nowe badania.
 
Do góry