reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny...mam nadzieję, że mnie przygarniecie 😊 Wcześniej tylko czytałam...teraz postanowiłam do Was dolączyc. Z mężem staramy się o pierwsze dziecko ok 1,5 roku. Oboje jesteśmy zdrowi...dokucza nam tzw. niepłodność idiopatyczna ( czyli tak naprawdę niewiadomo z czym walczyć 🧐). Jestem już po pierwszej IUI ( cykl stymulowany), niestety nie udało się. Teraz, szykuje się na kolejny cykl stymulowany do 2 IUI. Mam nadzieje, że tym razem się uda. Buziaki dla wszystkich staraczek 😘🥰
Witamy :)
 
reklama
Hej dziewczyny...mam nadzieję, że mnie przygarniecie 😊 Wcześniej tylko czytałam...teraz postanowiłam do Was dolączyc. Z mężem staramy się o pierwsze dziecko ok 1,5 roku. Oboje jesteśmy zdrowi...dokucza nam tzw. niepłodność idiopatyczna ( czyli tak naprawdę niewiadomo z czym walczyć 🧐). Jestem już po pierwszej IUI ( cykl stymulowany), niestety nie udało się. Teraz, szykuje się na kolejny cykl stymulowany do 2 IUI. Mam nadzieje, że tym razem się uda. Buziaki dla wszystkich staraczek 😘🥰
Witamy ❤️❤️
 
Hej dziewczyny...mam nadzieję, że mnie przygarniecie 😊 Wcześniej tylko czytałam...teraz postanowiłam do Was dolączyc. Z mężem staramy się o pierwsze dziecko ok 1,5 roku. Oboje jesteśmy zdrowi...dokucza nam tzw. niepłodność idiopatyczna ( czyli tak naprawdę niewiadomo z czym walczyć 🧐). Jestem już po pierwszej IUI ( cykl stymulowany), niestety nie udało się. Teraz, szykuje się na kolejny cykl stymulowany do 2 IUI. Mam nadzieje, że tym razem się uda. Buziaki dla wszystkich staraczek 😘🥰
witaj😊
 
Hej dziewczyny.. jestem 13 dzień po zastrzyku, testy negatywne. Czy powinnam ten cykl spisać już na straty i darować sobie betę? We wtorek mam ostatni dzień brania dupka, wiec chyba już jakiś chociaż cień cienia by wyszedł
 
Hej dziewczyny.. jestem 13 dzień po zastrzyku, testy negatywne. Czy powinnam ten cykl spisać już na straty i darować sobie betę? We wtorek mam ostatni dzień brania dupka, wiec chyba już jakiś chociaż cień cienia by wyszedł
Nadzieja zawsze jest 😊 Zastrzyk pewnie z ovitrelle miałaś? ( utrzymuje się do ok 10 dni i daje fałszywie pozytywne testy). Ja w 12 dniu po zastrzyku robiłam bete i miałam 0.97 ( tak kazał lekarz)...mimo to nadzieję miałam ( bo sobie wmawiałam...a że beta za wcześnie, testy wychodziły negatywne, choć dopatrywałam sie na siłę 2 kreski 🤪) ...niestety dziś przyszedł okres i obiecałam sobie, że po 2 IUI nie będę robić żadnych testów...pójdę tylko na bete w wyznaczonym przez lekarza terminie.
 
Cześć Dziewuszki :) Jak Wam weekend mija? My wczoraj meble oglądaliśmy bo powoli trzeba zacząć wybierać i jak wracaliśmy dostałam takich bóli owulacyjnych że myślałam że zejdę :( podbrzusze boli do dziś ale wczoraj trzymało mnie ze 4h po 3 nospach max i 2 ibupromach extra :( Ostatnio aż tak bolesną owu miałam chyba z 10 lat temu zanim zaczęłam pigułki brać... Niby wszystko się już wyregulowało po poronieniu bo to już 4 cykl a tu takie coś...Aż się zaczęłam zastanawiać czy szczepionka nie miała na to wpływu...
 
reklama
Hej dziewczyny...mam nadzieję, że mnie przygarniecie 😊 Wcześniej tylko czytałam...teraz postanowiłam do Was dolączyc. Z mężem staramy się o pierwsze dziecko ok 1,5 roku. Oboje jesteśmy zdrowi...dokucza nam tzw. niepłodność idiopatyczna ( czyli tak naprawdę niewiadomo z czym walczyć 🧐). Jestem już po pierwszej IUI ( cykl stymulowany), niestety nie udało się. Teraz, szykuje się na kolejny cykl stymulowany do 2 IUI. Mam nadzieje, że tym razem się uda. Buziaki dla wszystkich staraczek 😘🥰
Hejka 🙂 Życzę oby jak najszybciej Wam się udało 🙂🙂
 
Do góry