reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dziewczyny podlamalam sie🥺powtórzyłam badanie amh i po 6 miesiącach od ostatniego spadło o 50%😩teraz mam tylko 1,03. W wrześniu zeszłego roku było 2,24😱
😳 Nie miałam pojęcia że może tak szybko i tak dużo spaść 😨 Aż jestem ciekawa swojego wyniku amh robiłam dawno ponad rok temu ale było bardzo wysokie bo 16, 9
 
😳 Nie miałam pojęcia że może tak szybko i tak dużo spaść 😨 Aż jestem ciekawa swojego wyniku amh robiłam dawno ponad rok temu ale było bardzo wysokie bo 16, 9
to faktycznie wysokie, ale to super👍tak się zastanawiam czy ten spadek nie jest wynikiem stymulacji od października zeszłego roku. Jednak co miesiąc produkowałem po kilka książkowych pęcherzyków
 
Ja tez wykończyłam się staraniami i niestety dopiero po 5 latach poszłam do psychiatry i na psychoterapię. Polecam każdej z Was. Naprawdę ulga. Trzeba zawalczyć o swoje życie i zdrowie psychiczne. Przez zwlekanie doprowadziłam się do stanów depresyjno-lękowych ;-)
Ja też podobna faza, teraz nie wiem, jak zylam bez psycho koleżanki:)))
 
Dziewczyny podlamalam sie🥺powtórzyłam badanie amh i po 6 miesiącach od ostatniego spadło o 50%😩teraz mam tylko 1,03. W wrześniu zeszłego roku było 2,24😱
O kurczę to naprawdę mocno spadło 😔 Ale może to błąd labo czy coś bo już też dużo razy czytałam , że był jakiś błąd w pomiarach czy coś szczególnie jak gdzieś dalej wysyłają wyniki. Ale lepiej skontaktuj się z lekarzem . Będzie dobrze 🤗
 
O kurczę to naprawdę mocno spadło 😔 Ale może to błąd labo czy coś bo już też dużo razy czytałam , że był jakiś błąd w pomiarach czy coś szczególnie jak gdzieś dalej wysyłają wyniki. Ale lepiej skontaktuj się z lekarzem . Będzie dobrze 🤗
tez mi się to jakieś podejrzane wydaje, ale zobaczymy co lekarz powie
 
Hej dziewczyny...mam nadzieję, że mnie przygarniecie 😊 Wcześniej tylko czytałam...teraz postanowiłam do Was dolączyc. Z mężem staramy się o pierwsze dziecko ok 1,5 roku. Oboje jesteśmy zdrowi...dokucza nam tzw. niepłodność idiopatyczna ( czyli tak naprawdę niewiadomo z czym walczyć 🧐). Jestem już po pierwszej IUI ( cykl stymulowany), niestety nie udało się. Teraz, szykuje się na kolejny cykl stymulowany do 2 IUI. Mam nadzieje, że tym razem się uda. Buziaki dla wszystkich staraczek 😘🥰
 
reklama
Hej dziewczyny...mam nadzieję, że mnie przygarniecie 😊 Wcześniej tylko czytałam...teraz postanowiłam do Was dolączyc. Z mężem staramy się o pierwsze dziecko ok 1,5 roku. Oboje jesteśmy zdrowi...dokucza nam tzw. niepłodność idiopatyczna ( czyli tak naprawdę niewiadomo z czym walczyć 🧐). Jestem już po pierwszej IUI ( cykl stymulowany), niestety nie udało się. Teraz, szykuje się na kolejny cykl stymulowany do 2 IUI. Mam nadzieje, że tym razem się uda. Buziaki dla wszystkich staraczek 😘🥰
Witamy 🙂 i trzymamy mocno kciuki za szybki sukces 😀
 
Do góry