reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Cześć Dziewuszki :) Jak Wam weekend mija? My wczoraj meble oglądaliśmy bo powoli trzeba zacząć wybierać i jak wracaliśmy dostałam takich bóli owulacyjnych że myślałam że zejdę :( podbrzusze boli do dziś ale wczoraj trzymało mnie ze 4h po 3 nospach max i 2 ibupromach extra :( Ostatnio aż tak bolesną owu miałam chyba z 10 lat temu zanim zaczęłam pigułki brać... Niby wszystko się już wyregulowało po poronieniu bo to już 4 cykl a tu takie coś...Aż się zaczęłam zastanawiać czy szczepionka nie miała na to wpływu...
Hejka 🙂 Weekend mija leniwie za chwilę wybieram się z moim na dwór z kawką bo ładna pogoda nie ma co siedzieć w domu 🙂 Hmm ja właśnie rzadko co czuje owulację nie raz właśnie czuję jakieś kłucie ale nie co miesiąc i też się zastanawiam czy ta owulacja występuję. 😔 Ale możliwe jeżeli u Ciebie była aż tak mocna owulacja no to może szczepionka też miała w tym coś swój udział 🤔
 
Cześć Dziewuszki :) Jak Wam weekend mija? My wczoraj meble oglądaliśmy bo powoli trzeba zacząć wybierać i jak wracaliśmy dostałam takich bóli owulacyjnych że myślałam że zejdę :( podbrzusze boli do dziś ale wczoraj trzymało mnie ze 4h po 3 nospach max i 2 ibupromach extra :( Ostatnio aż tak bolesną owu miałam chyba z 10 lat temu zanim zaczęłam pigułki brać... Niby wszystko się już wyregulowało po poronieniu bo to już 4 cykl a tu takie coś...Aż się zaczęłam zastanawiać czy szczepionka nie miała na to wpływu...
Witaj kochana, u mnie 2dc i pojutrze zaczynam działać z zastrzykami do iui.. dobrze że już lepiej się czujesz, mam nadzieję że to nie jest wina szczepionki.. a bywa że nasz organizm wariuje.. :*
 
Witaj kochana, u mnie 2dc i pojutrze zaczynam działać z zastrzykami do iui.. dobrze że już lepiej się czujesz, mam nadzieję że to nie jest wina szczepionki.. a bywa że nasz organizm wariuje.. :*
Kurczę naprawdę mam nadzieję że nic tam się nie dzieje bo już tego transferu z końca czerwca nie przesuwam. Trzymam kciuki za udane podejście :*
 
Hej dziewczyny...mam nadzieję, że mnie przygarniecie 😊 Wcześniej tylko czytałam...teraz postanowiłam do Was dolączyc. Z mężem staramy się o pierwsze dziecko ok 1,5 roku. Oboje jesteśmy zdrowi...dokucza nam tzw. niepłodność idiopatyczna ( czyli tak naprawdę niewiadomo z czym walczyć 🧐). Jestem już po pierwszej IUI ( cykl stymulowany), niestety nie udało się. Teraz, szykuje się na kolejny cykl stymulowany do 2 IUI. Mam nadzieje, że tym razem się uda. Buziaki dla wszystkich staraczek 😘🥰
Witaj 🙂👍
 
Hej Dziewczyny.
My nadal rozkminiamy temat ivf z Meżem i chciałam zapytać, czy decydujecie się na swiezy zarodek czy mrożony, a jak mrożonych to czy z badaniem genetycznym i dlaczego taki wybór?
Co kilka opinii to nie jedna. Z góry dziękuję:)
 
reklama
Hej Dziewczyny.
My nadal rozkminiamy temat ivf z Meżem i chciałam zapytać, czy decydujecie się na swiezy zarodek czy mrożony, a jak mrożonych to czy z badaniem genetycznym i dlaczego taki wybór?
Co kilka opinii to nie jedna. Z góry dziękuję:)
U mnie jest wysokie ryzyko hiperstymulacji dlatego lekarz kazał od razu nastawić się na transfer mrozaczka. Póki co badania genetycznego nie bierzemy pod uwagę ze względów finansowych.
 
Do góry