reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Witam. Już byłam u was dziewczyny kilka razy. Po 2 latach przerwy rozpoczynam pełną parą.
Miałam już 2 razy iui ponad 2 lata temu ale nie wyszło niestety nic. Nie doszło do zapłodnienia .
Odpuściłam.
Wracam zmotywowana do działania plan jest wstępnie ustalony na 3 iui a jeśli się nie uda do iv

16 czerwca idę do lekarza po skierowanie na wszystkie potrzebne badania

Mam nadzieję że tym uda mi się zostać mamą [emoji123][emoji123][emoji123]
 
reklama
Witam. Już byłam u was dziewczyny kilka razy. Po 2 latach przerwy rozpoczynam pełną parą.
Miałam już 2 razy iui ponad 2 lata temu ale nie wyszło niestety nic. Nie doszło do zapłodnienia .
Odpuściłam.
Wracam zmotywowana do działania plan jest wstępnie ustalony na 3 iui a jeśli się nie uda do iv

16 czerwca idę do lekarza po skierowanie na wszystkie potrzebne badania

Mam nadzieję że tym uda mi się zostać mamą [emoji123][emoji123][emoji123]
Witaj kochana, trzymam mocno kciuki 😀
 
Witam. Już byłam u was dziewczyny kilka razy. Po 2 latach przerwy rozpoczynam pełną parą.
Miałam już 2 razy iui ponad 2 lata temu ale nie wyszło niestety nic. Nie doszło do zapłodnienia .
Odpuściłam.
Wracam zmotywowana do działania plan jest wstępnie ustalony na 3 iui a jeśli się nie uda do iv

16 czerwca idę do lekarza po skierowanie na wszystkie potrzebne badania

Mam nadzieję że tym uda mi się zostać mamą [emoji123][emoji123][emoji123]
🤞🤞🤞
 
Witam. Już byłam u was dziewczyny kilka razy. Po 2 latach przerwy rozpoczynam pełną parą.
Miałam już 2 razy iui ponad 2 lata temu ale nie wyszło niestety nic. Nie doszło do zapłodnienia .
Odpuściłam.
Wracam zmotywowana do działania plan jest wstępnie ustalony na 3 iui a jeśli się nie uda do iv

16 czerwca idę do lekarza po skierowanie na wszystkie potrzebne badania

Mam nadzieję że tym uda mi się zostać mamą [emoji123][emoji123][emoji123]
Cześć, dobrze że nie odpuszczasz. Tu dużo walecznych dziewczyn, więc wsparcie masz gwarantowane.
Wiadomo co jest przyczyną niepowodzeń?
 
W zeszłym roku usoniecie polipu który się ukazał a wcześniej mógł być poprosfu nieaktywny niewidoczny lecz rozrabiał. Jajowody drożne ale u mnie jest pcos i tyłozgięcie . Do tego bardzo nieregularne cykle bardzo często bezowulacyjne. Od 2 lat dla wyciszenia jestem na anty pod opieką kliniki .
Tym razem zwarta gotowa do działania.
Mąż po badaniach wszystko ok więc do dzieła lecimy
Cześć, dobrze że nie odpuszczasz. Tu dużo walecznych dziewczyn, więc wsparcie masz gwarantowane.
Wiadomo co jest przyczyną niepowodzeń?
 
Dziewczynki melduję że jestem po szczepieniu na Covid także mogę ze spokojną głową zacząć stymulację 😃
A jak sie czujesz po szczepieniu? Wszystko ok? Ja mialam sie szczepic w tamtym tygodniu bo akurat znalazl sie termin ale jednak nie podeszlam bo sporo znajonych bardzo zle sie czulo po szczepionce a niestety musialam byc w pelni sprawna w pracy a do drugiej dawki i tak bym nie mogla podejsc przez zastrzyki a polowalam na pfizera lub moderne
 
Dziewczyny jutro zaczynam zastrzyki do drugiego podejscia inv, od jutra gonapeptyl a jak dostane okres to reszta zastrzykow..
Mam nadzieje ze nie bede miala dziwnych objawow po tych zastrzykach, jesli ktoras z Was to przyjmowała to dobrze sie czułyście po nich?
Jedna rzecz mnie tez zastanawia bo jutro musze o 6.30 przyjac zastrzyk bo maz jedzie w delegacje a sama nie dam rady :( mysliscie ze moge w kolejnych dniach sobie przesuwac o 15 min do przodu przyjecie zastrzyka tak zeby dociągnąć do ok 7.30?
 
Dziewczyny jutro zaczynam zastrzyki do drugiego podejscia inv, od jutra gonapeptyl a jak dostane okres to reszta zastrzykow..
Mam nadzieje ze nie bede miala dziwnych objawow po tych zastrzykach, jesli ktoras z Was to przyjmowała to dobrze sie czułyście po nich?
Jedna rzecz mnie tez zastanawia bo jutro musze o 6.30 przyjac zastrzyk bo maz jedzie w delegacje a sama nie dam rady :( mysliscie ze moge w kolejnych dniach sobie przesuwac o 15 min do przodu przyjecie zastrzyka tak zeby dociągnąć do ok 7.30?
Ja go przyjmowałam, ale w małej dawce przed iui i czułam się ok.
Jeśli chodzi o robienie zastrzyków, ja też jeździłam do każdego, żeby robić, bo mój Maz w delegacji, ale ostatnia podjęłam się próby, że zrobiłam sobie sama, raz przy pielęgniarce a raz przy Mężu w razie gdybym miała mdleć lub nim rzucić, ale poszło ok..
Może warto spróbować?
Godzina to jednak różnica, a czas tu chyba gra duza rolę.
 
reklama
A jak sie czujesz po szczepieniu? Wszystko ok? Ja mialam sie szczepic w tamtym tygodniu bo akurat znalazl sie termin ale jednak nie podeszlam bo sporo znajonych bardzo zle sie czulo po szczepionce a niestety musialam byc w pelni sprawna w pracy a do drugiej dawki i tak bym nie mogla podejsc przez zastrzyki a polowalam na pfizera lub moderne
Ja się szczepilam jednodawkowym Jonson & Jonson. Po szczepieniu ok. Zaczęło się w nocy, cała noc drgawki, a na drugi dzień masakra. Wszystkie możliwe objawy grypy, oprócz gorączki. Słaba byłam, bóle kości, zimno, za chwilę gorąco. Do d..... Wzięłam Ibuprom dwa razy i jakoś przeszło 😉
 
Do góry