reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dziewczyny dziś byłam zbadać TSH i FT4 bo jutro mam kontrolę u endokrynologa i wyszło mi TSH 0,011 zaznaczone że nisko a FT4 18,90 zaznaczone na czerwono. Ja już nie wiem co jest nie tak z moją tarczycą . Myślałam że zmiana pogody czy coś bo wczoraj strasznie krecilo mi się w głowie i tak jakbym mrowienie w niej miałam a dziś też fatalnie się czułam nie mam na nic siły. Dotychczas brałam Euryhox 75 nie wiem czy zmniejszy mi dawkę na najmniejszą czy będzie kazał odstawić tabletki ale jak odstawie to znowu TSH będzie zbyt wysokie ehhh 😔
 
Dziewczyny dziś byłam zbadać TSH i FT4 bo jutro mam kontrolę u endokrynologa i wyszło mi TSH 0,011 zaznaczone że nisko a FT4 18,90 zaznaczone na czerwono. Ja już nie wiem co jest nie tak z moją tarczycą . Myślałam że zmiana pogody czy coś bo wczoraj strasznie krecilo mi się w głowie i tak jakbym mrowienie w niej miałam a dziś też fatalnie się czułam nie mam na nic siły. Dotychczas brałam Euryhox 75 nie wiem czy zmniejszy mi dawkę na najmniejszą czy będzie kazał odstawić tabletki ale jak odstawie to znowu TSH będzie zbyt wysokie ehhh 😔
A nie brałaś jakiś leków na stymulacje ostatnio?
Ja miałam tsh 3,4 a jak zrobiłam badanie dzien po stymulacji do iui to miałam 0,02 :) po tygodniu.1.38 .. tsh lubi wariować, moja Gin oblicza jakiś stosunek Tsh do ft4.
 
A nie brałaś jakiś leków na stymulacje ostatnio?
Ja miałam tsh 3,4 a jak zrobiłam badanie dzien po stymulacji do iui to miałam 0,02 :) po tygodniu.1.38 .. tsh lubi wariować, moja Gin oblicza jakiś stosunek Tsh do ft4.
Nie nie brałam bo narazie mam przerwę od starań bo jestem po poronieniu tylko biorę witaminy ....🤔 Raczej witaminy nie miałaby wpływu na tarczycę hmmm Wit. D biorę 4000j bo miałam poziom 20 więc wątpię żeby tak się jej poziom podniósł żeby coś mogło się złego dziać. Może po prostu jak już nie jestem w ciąży to mam za dużą dawkę leku i może mi zmniejszy dawkę ehhh
 
Dziewczyny dziś byłam zbadać TSH i FT4 bo jutro mam kontrolę u endokrynologa i wyszło mi TSH 0,011 zaznaczone że nisko a FT4 18,90 zaznaczone na czerwono. Ja już nie wiem co jest nie tak z moją tarczycą . Myślałam że zmiana pogody czy coś bo wczoraj strasznie krecilo mi się w głowie i tak jakbym mrowienie w niej miałam a dziś też fatalnie się czułam nie mam na nic siły. Dotychczas brałam Euryhox 75 nie wiem czy zmniejszy mi dawkę na najmniejszą czy będzie kazał odstawić tabletki ale jak odstawie to znowu TSH będzie zbyt wysokie ehhh 😔
Musi być dobrana idealna dawka leku. To może trwać. U mnie pol roku. Teraz jest idealnie. Tu potrzeba czujnego lekarza i czasu
 
Nie nie brałam bo narazie mam przerwę od starań bo jestem po poronieniu tylko biorę witaminy ....🤔 Raczej witaminy nie miałaby wpływu na tarczycę hmmm Wit. D biorę 4000j bo miałam poziom 20 więc wątpię żeby tak się jej poziom podniósł żeby coś mogło się złego dziać. Może po prostu jak już nie jestem w ciąży to mam za dużą dawkę leku i może mi zmniejszy dawkę ehhh
Rozumiem.. ja lykan tez witaminę D, raczej to wpływu nie ma. Może faktycznie być kwestia dawki. Ja funkcjonuje przy euthyrox 150 :)
 
Nie nie brałam bo narazie mam przerwę od starań bo jestem po poronieniu tylko biorę witaminy ....🤔 Raczej witaminy nie miałaby wpływu na tarczycę hmmm Wit. D biorę 4000j bo miałam poziom 20 więc wątpię żeby tak się jej poziom podniósł żeby coś mogło się złego dziać. Może po prostu jak już nie jestem w ciąży to mam za dużą dawkę leku i może mi zmniejszy dawkę ehhh
Trzeba podnieść witaminę D. Poprawi się też praca tarczycy. 20 to baaardzo niski poziom.
 
Musi być dobrana idealna dawka leku. To może trwać. U mnie pol roku. Teraz jest idealnie. Tu potrzeba czujnego lekarza i czasu
No pewnie tak zobaczymy co powie ten mój endokrynolog bo on też taki jest szybko, szybko żeby odprawić wizytę i nara . Jeszcze daje mu szansę jak będzie to lekceważył to będę musiała zmienić lekarza.
 
reklama
Do góry