reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dopytaj dokladnie, bo my jesteśmy chyba w tej samej klinice i jak się okazuje, jest trochę niejasnosci względem cennika na stronie.
Ustaliliśmy z lekarzem że jak będziemy na wizycie, ustalimy czego oczekujemy, co chcemy w pakiecie i na podstawie tego jakie będą nasze oczekiwania to położna dopasuje nam odpowiedni pakiet.
 
Ustaliliśmy z lekarzem że jak będziemy na wizycie, ustalimy czego oczekujemy, co chcemy w pakiecie i na podstawie tego jakie będą nasze oczekiwania to położna dopasuje nam odpowiedni pakiet.
I super :)! Trzymam kciuki, żeby na 13tys. Się zatrzymało.. nas namawia na genetyczne, bo niestety aktualne prawo nie daje za wiele możliwości i w razie dużej wady, jest problem z terminowaniem ciazy.. :/
 
I super :)! Trzymam kciuki, żeby na 13tys. Się zatrzymało.. nas namawia na genetyczne, bo niestety aktualne prawo nie daje za wiele możliwości i w razie dużej wady, jest problem z terminowaniem ciazy.. :/
Ja słyszałam że te genetyczne badanie jest bardzo drogie 😔 i niby człowiek chciałby wszystko przebadać co można ale wydatki na te wszystkie procedury są tak gigantyczne że ciężko wygospodarować dodatkowe pieniądze
 
Ja słyszałam że te genetyczne badanie jest bardzo drogie 😔 i niby człowiek chciałby wszystko przebadać co można ale wydatki na te wszystkie procedury są tak gigantyczne że ciężko wygospodarować dodatkowe pieniądze
Ja się cały czas zastanawiam co w tym wszystkim tyle kosztuje? Weem, że to są specjaliści, ale te kwoty zwalaja z nóg 😱
 
Niestety u nas nie ma dofinansowania:( tryb szybki ze względu na wiek. Czy 39 lat to naprawdę aż taka tragedia??? Trzymam za Was kciuki, żeby się udało🤞🤞🤞 ustalilśmy z mężem, że nie robimy już iui, tylko bierzemy się od razu za konkretne badania, żeby zobaczyć dlaczego się nie udaje. Szczególnie, że już raz się udało, ale niestety nie utrzymało... i to boli najbardziej, że cukierek był w ręku, ale nie mogliśmy "go zjeść" :( i o dziwo wtedy było zupełnie naturalnie bez tych wszystkich stymulacji i zastrzyków. Więc teraz czekam na @, robimy miesiąc przerwy od tych wszystkich leków i po drodze idziemy do kliniki po kolejne badania i zobaczymy co wyjdzie. Stąd moje poszukiwania dobrego learza, żeby nie tracić czasu ;-) jak wczoraj zobaczyłam znowu negatyw to niestety miałam spapraną niedzielę, ale dzisiaj jest już trochę lepiej
To nie jest wiek do załamywania się. Zobacz na te wszystkie gwiazdy ci mają dzieci po 40, często z pomocą lekarzy jak Rozenek. Różni nas od nich tylko zasób portfela bo macica Czy płodność jaka jest taka jest i tu żadna sława czy kasa nie pomoże. Więc jak najbardziej masz szansę na to żeby niedługo usłyszeć "kocham cię mamo" a za kilkanaście "daj mi spokój" i trzaśnięcie drzwiami bo gówniarz się nie uczy i dom traktuje jak hotel a w pokoju syf- to tylko narobic na środku 😂❤️
 
To nie jest wiek do załamywania się. Zobacz na te wszystkie gwiazdy ci mają dzieci po 40, często z pomocą lekarzy jak Rozenek. Różni nas od nich tylko zasób portfela bo macica Czy płodność jaka jest taka jest i tu żadna sława czy kasa nie pomoże. Więc jak najbardziej masz szansę na to żeby niedługo usłyszeć "kocham cię mamo" a za kilkanaście "daj mi spokój" i trzaśnięcie drzwiami bo gówniarz się nie uczy i dom traktuje jak hotel a w pokoju syf- to tylko narobic na środku 😂❤️
Staram się podchodzić do tego własnie w ten sposób:) Dziękuję za słowa wsparcia i sposób w jaki to zrobiłaś, bo od razu się uśmiechnęłam :) Miłego dnia😚
 
To nie jest wiek do załamywania się. Zobacz na te wszystkie gwiazdy ci mają dzieci po 40, często z pomocą lekarzy jak Rozenek. Różni nas od nich tylko zasób portfela bo macica Czy płodność jaka jest taka jest i tu żadna sława czy kasa nie pomoże. Więc jak najbardziej masz szansę na to żeby niedługo usłyszeć "kocham cię mamo" a za kilkanaście "daj mi spokój" i trzaśnięcie drzwiami bo gówniarz się nie uczy i dom traktuje jak hotel a w pokoju syf- to tylko narobic na środku 😂❤️
No i jeszcze, zapomnij o kieszonkowym, chcesz palić to za swoje a nie za moje. Taki dorosły jestes to idź zarobić😆
 
reklama
Ja słyszałam że te genetyczne badanie jest bardzo drogie 😔 i niby człowiek chciałby wszystko przebadać co można ale wydatki na te wszystkie procedury są tak gigantyczne że ciężko wygospodarować dodatkowe pieniądze
Masz rację, ale jak mi Maz powiedział, że w sumie jak próbujesz nawet iui, to nie masz wplywu, ale idąc juz na ivf masz taką opcję i czy w razie gdyby coś się działo nie będzie człowiek pluł sobie w brodę że mógł dopłacić i sprawdzić. I teraz taka mam rozkmine..
 
Do góry