reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Tak walczę. Dobre słowo NADAL ;-) 😉wyglądam konca ale jakiś go nie widać. Niedługo startuje z in vitro. A jak u Ciebie ?
Noooo to witam i zapraszam na watek ivf💪🏻 Ja tez NADAL.. nadal beta 0, zadnej pozytywnej a jestem po 3 IUI, 4 transferach, mam 3 zamrozone zarodki i zrezygnowanie. I Pasnika bylam i mam accofil i encorton.
A na ktora klinike sie zdecydowalas na ivf? Kiedy start?? Oby byl sukces!!!
Moze jak szybko zaczniesz to
Razem bedziemy transferowac💪🏻💪🏻💪🏻
 
Hej dziewczyny. Pomóżcie bo oszaleje! 10 mają miałam druga inseminację. Dzis powinnam dostac okresu, na szczęście nie przyszedł. 3 testy pozytywne, beta z dziś to 190. Nie wiem czy mam się cieszyć czy nie, bo kilka miesięcy temu przeszłam ciąże biochemiczna i boję się że teraz może być to samo. Na dodatek od czasu do czasu, delikatnie pobolewa mnie a to jajnik a to podbrzusze, mało tego leczę się na niedoczynność tarczycy. Wynik z dziś to 3.24, gdzie dwa tygodnie temu był 1.59. Jutro z samego rana zapisuję sie na cito do mojego ginekologa. Przepraszam za ten wywód ale musiałam się wygadać.
 
Hej dziewczyny. Pomóżcie bo oszaleje! 10 mają miałam druga inseminację. Dzis powinnam dostac okresu, na szczęście nie przyszedł. 3 testy pozytywne, beta z dziś to 190. Nie wiem czy mam się cieszyć czy nie, bo kilka miesięcy temu przeszłam ciąże biochemiczna i boję się że teraz może być to samo. Na dodatek od czasu do czasu, delikatnie pobolewa mnie a to jajnik a to podbrzusze, mało tego leczę się na niedoczynność tarczycy. Wynik z dziś to 3.24, gdzie dwa tygodnie temu był 1.59. Jutro z samego rana zapisuję sie na cito do mojego ginekologa. Przepraszam za ten wywód ale musiałam się wygadać.
Cieszyc sie! Piekna beta! I konsultowac tsh jak najszybciej! Gratuluje!
 
Hej dziewczyny. Pomóżcie bo oszaleje! 10 mają miałam druga inseminację. Dzis powinnam dostac okresu, na szczęście nie przyszedł. 3 testy pozytywne, beta z dziś to 190. Nie wiem czy mam się cieszyć czy nie, bo kilka miesięcy temu przeszłam ciąże biochemiczna i boję się że teraz może być to samo. Na dodatek od czasu do czasu, delikatnie pobolewa mnie a to jajnik a to podbrzusze, mało tego leczę się na niedoczynność tarczycy. Wynik z dziś to 3.24, gdzie dwa tygodnie temu był 1.59. Jutro z samego rana zapisuję sie na cito do mojego ginekologa. Przepraszam za ten wywód ale musiałam się wygadać.
Kochana 190 to dobry wynik, powtórz betę bo najważniejszy jest przyrost :) Trzymam kciuki :* Rozumiem, że się boisz... Miesiąc temu również miałam ciążę biochemiczna... Ale wartość Berty wtedy wynosiłam najpierw 16, za dwa dni 26 a za 3 dni 31... Także Twój wynik jest super :)
 
Obys nie musiala tego wiedziec ✌🏻 Zycze z calego serca! Ale jakby co kazdy lekarz do ivf daje recepty - i na 3 procedury z automatu leki sa dofinansowane z nfz. Wiec nic robic ani szukac nie trzeba. Lekarz to zaznaczy na recepcie. No i tu mowimy o lekach do stymulacji do invitro.
nie dziękuję, żeby nie zapeszać😉na razie to czekam na @, zobaczymy co będzie. Nadal gdzieś tam w środku po cichu się łudzę, ze mimo negatywnego testu w 25 dc jeszcze może się coś zmienić😉
 
Hej dziewczyny. Pomóżcie bo oszaleje! 10 mają miałam druga inseminację. Dzis powinnam dostac okresu, na szczęście nie przyszedł. 3 testy pozytywne, beta z dziś to 190. Nie wiem czy mam się cieszyć czy nie, bo kilka miesięcy temu przeszłam ciąże biochemiczna i boję się że teraz może być to samo. Na dodatek od czasu do czasu, delikatnie pobolewa mnie a to jajnik a to podbrzusze, mało tego leczę się na niedoczynność tarczycy. Wynik z dziś to 3.24, gdzie dwa tygodnie temu był 1.59. Jutro z samego rana zapisuję sie na cito do mojego ginekologa. Przepraszam za ten wywód ale musiałam się wygadać.
cieszyć się👍👍👍leć szybko do endo i będzie dobrze👍👍👍
 
Noooo to witam i zapraszam na watek ivf💪🏻 Ja tez NADAL.. nadal beta 0, zadnej pozytywnej a jestem po 3 IUI, 4 transferach, mam 3 zamrozone zarodki i zrezygnowanie. I Pasnika bylam i mam accofil i encorton.
A na ktora klinike sie zdecydowalas na ivf? Kiedy start?? Oby byl sukces!!!
Moze jak szybko zaczniesz to
Razem bedziemy transferowac💪🏻💪🏻💪🏻
Czechy Brno :-) startujemy w lipcu;-) na razie szykuje organizm. Dieta, ruch, kontrolne badania i dostałam tez lek na stany depresyjne. Myślę że tak obstawiona podejdę do in vitro ze spokojem. Strasznie mi zal ze u Ciebie nadal problemy... ech. Trzymam kciuki żeby tym razem byl to strzał w 10 ! :-)
 
Hej dziewczyny jestem po wizycie w klinice dzisiaj 14 dc i pęcherzyków nadal nie ma moja gin daje mi jeszcze tydzień jak nic nie ruszy to ten cykl idzie na straty a w następnym większa dawka leków do stymulacji 😡 ostatnio jak byłam to były dwa po 10mm ale nie urosly 😭 załamka... 😔
 
reklama
Hej dziewczyny jestem po wizycie w klinice dzisiaj 14 dc i pęcherzyków nadal nie ma moja gin daje mi jeszcze tydzień jak nic nie ruszy to ten cykl idzie na straty a w następnym większa dawka leków do stymulacji 😡 ostatnio jak byłam to były dwa po 10mm ale nie urosly 😭 załamka... 😔
🤞kciuki, żeby się pojawiły
 
Do góry