reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Z jednej strony to zawsze pocieszenie, że już jeden mały człowiek jest ale chciałabym żeby miała rodzeństwo. A wiadomo, że w naszej sytuacji to nie jest proste i stresuje dodatkowo.
Oczywiście, ale jak to mówią będzie czas będzie rada😉 dużo zależy od wyników badań, wtedy można rozmawiać z lekarzem i decydować w którą stronę iść.
 
reklama
Ciężko zdecydować. In vitro bardziej skuteczne ale koszt kosmiczny. Iui mniejsze szanse ale mozna robic kilka podejść jeśli klinika ma w miarę przyjazny cennik. Mislsm 3. Do żadnej nie potrzebowałam szeregu badań. Jedynie drożność. Spróbowałam. Nie zaluje mimo braku efektu. Wtedy tylko to rozwiązanie było mi po drodze.
 
Ciężko zdecydować. In vitro bardziej skuteczne ale koszt kosmiczny. Iui mniejsze szanse ale mozna robic kilka podejść jeśli klinika ma w miarę przyjazny cennik. Mislsm 3. Do żadnej nie potrzebowałam szeregu badań. Jedynie drożność. Spróbowałam. Nie zaluje mimo braku efektu. Wtedy tylko to rozwiązanie było mi po drodze.
U mnie 6 prób inseminacji wyszło drożej niż in vitro 😳 więc szczerze mówiąc nauczona tym doświadczeniem jeśli miałabym doradzić to 3 próby inseminacji, później dołożyć trochę i próbować in vitro zamiast ładowac kase w kolejne próby 😉
 
U mnie 6 prób inseminacji wyszło drożej niż in vitro 😳 więc szczerze mówiąc nauczona tym doświadczeniem jeśli miałabym doradzić to 3 próby inseminacji, później dołożyć trochę i próbować in vitro zamiast ładowac kase w kolejne próby 😉
Ja też tak myslalam, a jak ostatnio poprosiłam o cennik żeby się zapoznać, to podano mi widełki 15-20tys świeży zarodek i 25-30 z badaniem genetycznym zarodka.. lekko się podłamałam.. bo to nie ma pewności 100% od razu:(
 
U mnie 6 prób inseminacji wyszło drożej niż in vitro 😳 więc szczerze mówiąc nauczona tym doświadczeniem jeśli miałabym doradzić to 3 próby inseminacji, później dołożyć trochę i próbować in vitro zamiast ładowac kase w kolejne próby 😉
Rany...strasznie kosztowne. Moje kosztowały 400zl jedna plus drożność 800zl ważna rok. Próbowałam 3 razy i więcej nie planuje. Za mało skuteczne ;-)
 
Ja też tak myslalam, a jak ostatnio poprosiłam o cennik żeby się zapoznać, to podano mi widełki 15-20tys świeży zarodek i 25-30 z badaniem genetycznym zarodka.. lekko się podłamałam.. bo to nie ma pewności 100% od razu:(
Ja wstępnie rozmawiałam z moim lekarzem i wycenil mniej więcej na 13 tyś. A szczegółow dowiem się 7 czerwca
 
reklama
Do góry