reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INVIMED - Wroclaw

reklama
Tez mam niskie Amh. I też miałam ta propozycją. Lekarz stwierdził że wtedy będzie miał na czym bazować.
Jaka decyzje podjęłaś w tej sprawie? Ja póki co muszę to sobie poukładać w głowie. Całe popołudnie siedzę i wyje. Wiem że są kobiety w gorszej sytuacji ale temat i tak trzeba przepracować.
 
Miałam identyczna reakcje jak Ty. Wyłam. Nie da się chyba tego przepracować. Dużo dziewczyn mi pisało że dopóki jest AMh to trzeba walczyć
 
To bardzo pocieszające...mimo wszystko. Dziękuję. Coś mi się wydaje że i tak spróbujemy najpierw na moich komórkach. A co później to zobaczymy. A jak u Ciebie to wygląda? Na jakim etapie jesteś?
 
Ja się sama po części w to wpakowałam. Pytam się doktora jaka strategia? Odpowiedz: nie ma strategii. Sugeruje: może podwójna stymulacja. Odp: no to będzie miała Pani z jednej 3 komórki i z drugiej 3. No to może kd? A ten się ożywił wlepił mi odrazu wizytówkę. Powiedział, że szanse są duże.
 
Jutro przekaże mu że chce na swoich. Niech stymulacja trwa 8 tygodni. Nie obchodzi mnie to ile razy będę kłuta. Do dziecka wystarczy 1 komórka.
 
Ja się sama po części w to wpakowałam. Pytam się doktora jaka strategia? Odpowiedz: nie ma strategii. Sugeruje: może podwójna stymulacja. Odp: no to będzie miała Pani z jednej 3 komórki i z drugiej 3. No to może kd? A ten się ożywił wlepił mi odrazu wizytówkę. Powiedział, że szanse są duże.
No właśnie... dlatego napisałam w tym pierwszym poście że trochę odnioslam wrażenie że próbują mnie naciągnąć. Jak zapytałam czy jest szansa z moimi komórkami to powiedziała że mala ale jest... więc jak jest to będziemy chyba probowac
 
reklama
No właśnie... dlatego napisałam w tym pierwszym poście że trochę odnioslam wrażenie że próbują mnie naciągnąć. Jak zapytałam czy jest szansa z moimi komórkami to powiedziała że mala ale jest... więc jak jest to będziemy chyba probowac
Pisz proszę. Jedziemy na tym samym wózku.
 
Do góry