reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :)

Vinga89 najbardziej bezpieczny żel to ten do USG, można go kupić w aptece, lekarze też go używają do badania USG przezpochwowoego. Może trochę częściej trzeba go dokładać niż te żele intymne, ale ja tam używałam go ze 2 lata i dobrze się sprawdzał
Ty jesteś dopiero rok po porodzie to nic dziwnego, ja już ponad 5 lat a dalej to samo, ale trzeba nauczyć się z tym żyć i szukać sposobów. Mi jeden gin mówił, żeby najpierw paluszkami blizny rozmasować i nie spinać się
 
reklama
witam się. Na poprawę humoru krótka historyjka z wczorajszego wieczoru :-p mieliśmy wczoraj takie małe święto. Z tej okazji wysłałam do męża maila ze swoim roznegliżowanym zdjęciem i ładną dedykacją. Wieczorkiem, gdy wróciłam z kąpieli mężuś podziękował i oznajmił, że też ma dla mnie prezent...Nietrudno było mi odgadnąć gdzie go szukać...gdy zsunęłam jego majtki moim oczom ukazał się....(cenzura) zapakowany w ozdobny papier i owinięty czerwoną wstążeczką z kokardką na końcu...od razu zaczęłam odwijać wstążeczkę pod którą krył się napis "DO RĄK (UST) WŁASNYCH" Mój ukochany oczekiwał w napięciu dalszych działań a ja głupkowato wypaliłam: "skarbie!!! Jak mogłeś zmarnować tyle papieru?? No, najładniejszy zielony kolor....." Haha, mina mojego męża dopowadziła mnie do ataku śmiechu:-D:-D:-D:-D
 
A ja wczoraj po wczorajszym rannym "przytulaniu" rozwylam sie jak bobr to juz drugi raz z rzedu wiecej juz do porodu nie bedzie cos mi sie zablokowalo jak wogole nie wiem co robic bo z tak dosc czestych fajnych momentow naszych sypialńianych zrobilo sie to dla mnie zlem koniecznym .... Dygam sie troche ...
 
Elama dobre :-D
Pustishi ja też w pierwszej ciąży dygałam tylko, czy to aby na pewno bezpieczne itp. Blokowałam się psychicznie. A później po porodzie sobie myślałam, jaka ja durna byłam. Bo po porodzie to jedna wielka maskara. Musiałam polatać po lekarzach, żeby w ogóle coś wyszło i tak pierwszy raz był 6mscy po porodzie :wściekła/y:. Tak więc nie żałowałabym sobie seksu w ciąży, o ile nie ma przeciwwskazań
 
Nie nie ja sie nie dygam ze tak powiem o dzidziusia bo nie powinno mu sie nic stac tylko sie o psyche moja dygam zebym nie sfiksowala... Bo uciekam przed mężem jakby mnie kto gwalcic chial w zyciu tak nie mialam... W 1 trym. To bylo ze libido male 2 trym. Bajka a teraz armagedon :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry