reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :)

reklama
Kasia jeszcze mąż nie wrócił. Nie wiem jak to będzie, za tydzień mam wizytę u swojego ginekologa. W pierwszej ciąży to mi nikt o żadnej szyjce nie mówił, tylko już w 9 miesiącu, ze urodzę szybciej niż siostra, a siostra miała termin 16 dni wcześniej. Ale u niej dzidziuś 11 dni spóźnił się, a mój o 7 dni pospieszył się. Tak i było. Nie miałam żadnych zaleceń, zresztą to był taki gin, ze strach było o cokolwiek zapytać
Pustishi no to dość dziwne to jest u Ciebie, moim zdaniem seksuolog coś by pomógł. Masz jakąś barierę w sobie

U mnie w 2 trymestrze i teraz w 3 to chcica ogromna, ale może temu, ze nie ma męża ;-)

Bluelovi u mnie tak samo, ale to jest spowodowane infekcją. Gin mówił, ze tak kobieta ciężarna oczyszcza się i że tak jest dobrze
 
Blue - oooch znam to kurde ja nie pamietam kiedy ja nie musialam z wkladka zapindalac oj dawno to bylo ....

Marika - jak grom z jasnego nieba na mnie to spadło ... Dzis przeprowadzam rozmowe z moim mezem tak pomyslalam ze nie ma co zwlekac tylko siadam na kolana i gadam co mnie trapi..
 
Pustishi rozmowa jest niezbędna, myślę, zę razem dojdziecie do sedna sprawy, albo po prostu poczekacie. Może to wszystko ułoży się po porodzie
 
Mnie się znowu zaczyna chcec, ale widzę, ze mój maz nie przejawia zainteresowania i zastanawiam się, na ile to przemęczenie, na ile strach, a na ile mu się po prostu z takim wielkim brzucholem nie podobam jako kobieta tylko widzi we mnie matkę.

A z tym myciem rak, co się tak smialyscie, to my oboje od zawsze najpierw łapska myjemy a jak prysznic był dawno temu to maz jeszcze ma obowiązek przepłukać sprzęt, jakieś to oczywiste mi się wydawało. W islamie na przykład jest nawet religijny nakaz umyć się przed zbliżeniem.
 
Katherine ja mysle ze jak najbardziej jedtes dla meza atrakcyjna, do tych powodow co napisalas moglabym dodac tylko ze wciaz jedynie te same pozycje moga tez juz nudzic. Pamietam ze u mojego tak bylo ;-)
 
Jemu się nie miały okazji znudzić, bo najpierw oboje się baliśmy, potem ja się długo bilam z infekcja, w sumie przez te wszystkie miesiące moze dwa czy trzy razy byliśmy w łóżku. Po infekcji ani śladu, ja się czuje juz spokojniej ale u niego zainteresowania brak. Nawet jak mu położę jego rękę na swojej piersi, zeby mnie chociaz troszkę pomizial, zaraz zjeżdża nią na brzuch i po brzuchu glaszcze. A to nie jest typ, który umie o tych sprawach rozmawiać :(
 
Katherine nie wiadomo, co chłopu w głowie siedzi. Może on po tym strachu i tych twoich infekcjach nie chce znowu się do tego przyczynić. Mój tez ze mną nie chciał, też się dołowałam z tego powodu. A jeszcze w ciąży jesteśmy bardziej czułe i potrzebujemy bliskości, wtedy tysiące myśli do głowy przychodzi
 
Wiesz, Marika, on jest czuły, często się przytula i bardzo lubi mnie po brzuchu głaskać, interesuje się tym co tam w środku się dzieje, zagaduje do brzucha sam z siebie. Zagadałam, że jego "przyjaciel" chyba w sen zimowy zapadł to stwierdził, że to nie sen zimowy tylko sen związany z naturalnym sensem pewnych działań, "przyjaciel" spełnił swoją rolę to się nie interesuje na razie, ale jak do niego zajrzymy i go obudzimy to pewnie się zainteresuje.
 
reklama
Do góry