reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :)

Marika hahahaha "na pieska" :-D a tak serio to strasznie niewygodnie było...


Jak ja w grudniu dam się mężowi potycać to chyba oszaleje z radości :-D wyposzczony chłopina już z dwa miesiące...
 
reklama
Hahaha a tak mi się przypomniało... koleżanka była po terminie i specjalnie z mężem się bzykali często zeby wywołać poród szybciej! Jak mi kiedyś walnęła zrozpaczona ze oni małego zamiast wygonić dopchnęli głębiej to to dzisiaj aż się śmieje na samo wspomnienie :-D Oczywiście nie dosłownie, ale wyjść mały sam nie chciał :-)
 
Hehe dobre :-D
Ale jak z tym na prawdę jest, można do końca?? JA miałam takiego gna prowadzącego ciążę, ze strach było o cokolwiek pytać nigdy o nic nie pytałam.
Albo czasami czop odchodzi i 2 tyg przed rozwiązaniem, to wtedy można współżyć??
 
Marika jak wszystko z ciążą jest ok to naprawdę można do końca, ale jak czop by odszedł to już bym się wstrzymała, bo on chronił dziecko przed bakteriami itp

a my ciągle próbujemy i próbujemy. i praktycznie każda próba kończy się moimi łzami w oczach i poirytowaniem męża... czy to jest normalne że mnie to tak strasznie boli?! już nawet nie pamiętam kiedy się nam ostatni raz udało
 
Vinga może masz słabsze nawilżenie i jakiś żel potrzebny. JA polecam żele Unimila. U mnie po pierwszym porodzie bez tego ani rusz. Moze masz też jakąś infekcje??
 
Popieram... żele działają cuda... a no i powiem wam choć strasznie mi głupio... :zawstydzona/y: że jak mąż dogodził mi ustami "tam na dole" to od razu wszystkie "dolegliwości" mineły.... :rofl2: Nie preferuję seksu oralnego... ani w jedną ani w drugą stronę ale mąż bardzo lubi... i mnie w końcu namówił (znaczy wcześniej zanim jeszcze nie mieliśmy celibatu) i serio po takim wstępie nic nie bolało... a wcześniej? Tak Vinga piszesz ze łzami w oczach... :-D
 
Fifka bo my to chyba myślimy, ze będzie bolało i się spinamy ;-). Zresztą mi przez tyle blizny za każdym razem boli, ale nauczyliśmy się seksu na nowo.
Teraz kupiłam żel Unimil truskawkowy taki do masażu, jest świetny. Durexa też używałam, powiem tak: może być. A najczęściej kupowałam taki żel do USG, taki jakiego używają ginekolodzy. Butelka 250ml za 3 zł
 
reklama
no fakt, sahara na dole panuje :sorry: co do żeli, to stosowałam po ciąży ale teraz się boję, bo dużo rzeczy które mnie nie uczulały to w czasie ciąży zaczęły... i boję się, że źle bym na taki żel zareagowała, no chyba że istnieje jakiś sensitive :-p
 
Do góry