reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

madlein, podobno pomagają brzuchowi wrócić do formy. to są po prostu takie "ściskacze". tylko, żę ja czytałam, że rozleniwiają mięśnie i już nie wiem co myśleć o tym...może ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie??? a kupisz toto np na allegro
 
reklama
ja miałam wymrażaną. Po pierwsze - nie daj sobie wypalać! TYLKO wymrażanie.
Sam zabieg w gabinecie gina (bezpłatny!!!!!!!!) trwał może trzy minuty, czułam tylko takie rozpieranie, a potem dostałam receptę na baaaardzo drogie globulki (żeby się lepiej goiło), których nie brałam, a i tak się świetnie zagoiło. Po tygodniu wizyta kontrolna i super - zero problemów o tej pory.

Ja tez mialam wymrazana, laaata temu, jeszcze jako mloda 20stka.Zabieg krotki i bezbolesny, tak jak opisala dobranocka.Potem juz nigdy wiecej nie mialam nadzerki,'gojenie' trwalo b. krotko,ale nie pamietam ile, za to na bank bylo bezbolesne.
 
No więc mi gin powiedział, że faktycznie na wierzchu szew puścił i brzydko to wygląda i się już przecież nie zrośnie ale tragedii nie ma bo w środku zeszyte i ładnie się goi. Poczekam te 6,7 tygodni i zobaczę...
 
No to nie jest najgorzej. U mnie podobnie tylko że mi szew całkiem nie puścił tylko się rozszedł. Najważniejsze ze środek trzyma.
 
Dobranocka ja tak samo w poniedzialek do mojej gin na wizyte,bardzo jestem ciekawa co powie na temat lozkowy ;)
chociaz jak pozwoli juz to i tak musze czekac jeszcze miesiac az moj przyjedzie ;(
 
kiedys chcialyscie pikantne opowiesci wiec sie chwale:
wczoraj mialam pierwszy raz!!!!!!!!!!:))))))
przypominam ze jestem po cc:p

wczoraj wieczorem czulam sie jak nastolatka podrywana przez niedoswiadczonego chlopczyka haha:)))wieczorem po uspieniu mlodej siedzialam na wersalce przed tv a maz obok mnie blisko na krzesle i sie gapi......;)) mowie co sie tak gapisz? ten nic, potem usiadl obok mnie na wersalce i trzyma za reke....... kurna co mu jest?? w koncu polzyl sie i udaje ze oglada tv ale mnie scina wzrokiem:ppp polozylam sie przed nim na boku i trzas pras i po ciuszkach:)))))) poszlo od tylu ale jak sie wbijal to mialam wrazenie ze jstem dziewica haha:))) fakt ze mezus ma co powinien na wyposazeniu ale kurcze smiac mi sie chcialo:ppppp dobrze ze mala sie nie obudzila jak wydawalam glosy z dzungli:pppppppp
 
kiedys chcialyscie pikantne opowiesci wiec sie chwale:
wczoraj mialam pierwszy raz!!!!!!!!!!:))))))
przypominam ze jestem po cc:p

wczoraj wieczorem czulam sie jak nastolatka podrywana przez niedoswiadczonego chlopczyka haha:)))wieczorem po uspieniu mlodej siedzialam na wersalce przed tv a maz obok mnie blisko na krzesle i sie gapi......;)) mowie co sie tak gapisz? ten nic, potem usiadl obok mnie na wersalce i trzyma za reke....... kurna co mu jest?? w koncu polzyl sie i udaje ze oglada tv ale mnie scina wzrokiem:ppp polozylam sie przed nim na boku i trzas pras i po ciuszkach:)))))) poszlo od tylu ale jak sie wbijal to mialam wrazenie ze jstem dziewica haha:))) fakt ze mezus ma co powinien na wyposazeniu ale kurcze smiac mi sie chcialo:ppppp dobrze ze mala sie nie obudzila jak wydawalam glosy z dzungli:pppppppp
haha:))) bravissimo!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))
 
reklama
Do góry