reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

heh, jak wczoraj zrobiłam sobie kąpiel w pianie, kadzidełka, swieczki, to myślałam ze będę miała towarzystwo, a mój tylko umył mi plecy i wyszedł. To pewnie przez te moje naleśniki = cyce jak u murzynki, plus presja ze Mała sie rozpłacze - i co wtedy?
 
reklama
Ja byłam dzisiaj u gina - z USG wszystko OKI, pow. że muszę szaleć z mężem żeby mi się zrosty nie porobiły po CC - nie powiem jak mnie badal to bolało jak nie wiem . Powiedział że tak może być i że mamy szaleć. No i rozmawiałam z nim na temat antykoncepcji i stanęło na tym że tabletki dla karmiących trzeba brać o konkretnej porze nie wolno się spóźnić, spiralka odpada, więc stanęło na zastrzyku - tak więc ja już po zastrzyku do mięśniowym i mam z głowy na 12 tygodni. :) Jaka wygoda:) i nie trzeba pamiętać o łykaniu:).
 
mnie po cc też jeszcze zbliżenia bolą, z tego co już wyniuchałam to normalne u "cesarek" ale dlaczego, nie mam pojęcia. Mam nadzieję ze z czasem bedzie coraz lepiej..
 
Ja byłam dzisiaj u gina - z USG wszystko OKI, pow. że muszę szaleć z mężem żeby mi się zrosty nie porobiły po CC - nie powiem jak mnie badal to bolało jak nie wiem . Powiedział że tak może być i że mamy szaleć. No i rozmawiałam z nim na temat antykoncepcji i stanęło na tym że tabletki dla karmiących trzeba brać o konkretnej porze nie wolno się spóźnić, spiralka odpada, więc stanęło na zastrzyku - tak więc ja już po zastrzyku do mięśniowym i mam z głowy na 12 tygodni. :) Jaka wygoda:) i nie trzeba pamiętać o łykaniu:).
tez bralam kiedys ten zastrzyk i super wygoda na 3 miesiace:) teraz chyba tez sie zdecyduje chociaz nie karmie juz piersia:)
 
mnie po cc też jeszcze zbliżenia bolą, z tego co już wyniuchałam to normalne u "cesarek" ale dlaczego, nie mam pojęcia. Mam nadzieję ze z czasem bedzie coraz lepiej..

To mnie teraz zszokowałaś, ja myślałam że po CC nic nie boli i nie ma problemów podczas zbliżenia. My jeszcze nie próbowaliśmy. Myślałam że raczej większe problemy są po porodzie SN.
 
To mnie teraz zszokowałaś, ja myślałam że po CC nic nie boli i nie ma problemów podczas zbliżenia. My jeszcze nie próbowaliśmy. Myślałam że raczej większe problemy są po porodzie SN.

Ojej, to ja juz zaczynam sie bac, bo ja tez po cc...i jeszcze nie dzialalismy. /ja tez mam srednio ochote, za to maz wielka.
 
Mnie nic nie bolało, a jestem po cc. Tzn dyskomfort w pochwie był, ale szrama nic a nic jej nie odczuwałam.
Tylko dalej o orgazmach mogę zapomnieć pojęcia nie mam dlaczego.
I jeszcze ten NuvaRing, pierwszy tydzień stosowania był spoko, a w drugim zaczęłam plamić jakbym miała skąpą miesiączkę.
Podobno organizm potrzebuje koło 3mcy na przyzwyczajenie do hormonów.
 
ewelina, Aniołek, napiszcie coś więcej o tym zastrzyku (Depo Provera, tak?) ile to kosztuje i jaj po nim się czułyście/czujecie? sporo negatów na jego temat słyszałam... rozumiem że karmiąc piersią można go brać, tak?
 
reklama
Do góry