reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

Na dole tego artykułu masz sporo komentarzy - z tego co przeczytałam to raczej nie jest najbardziej komfortowa forma antykoncepcji...
 
reklama
Haha Dziulka szalona jestes ;D Ja tez po cc jestem i juz sporo ale jakas infekcja mi sie przypaletala i nie wiem czy czasem nie od lezenia w wannie podczas proby wywolania naturalnego porodu:( i teraz musze globulki jakies na noc brac ehhh:-( a mój Mężuś to tez juz ledwo wytrzymuje, zdaje mi sie ze w sumie ja to juz chyba zapomnialam jak to jest ... i zazdroszcze tym co juz korzystaja hehe :p ja myslalam o tabletkach normalnych anty.. ponoc sa jakies ktore mozna karmiac piersia stosowac, jednak boje sie niesystematycznosci z ich zazywaniu, bo czasem zdarzy mi sie zapomniec czasem cos, a o spiralach nawet nie mysle ;-)
 
ja dostalam wczoraj od gina tablentki anty. Powiedzial do zobaczenia za pol roku, matko !! ja tam juz jak do domu z wszystkimi sie znalam , atu pol roku!!. Ale mowi, ze po cc najwczesniej zajsc mozna za rok:)))))
 
Ja jestem po pierwszej próbie i niestety się nie udało. Coś mnie uwierało od środka. Nie wiem czy to szwy się nie rozpuściły czy po prostu jestem tam obolała jeszcze. 7 grudnia wizyta u gin, zobaczymy co powie.
 
ja dostalam wczoraj od gina tablentki anty. Powiedzial do zobaczenia za pol roku, matko !! ja tam juz jak do domu z wszystkimi sie znalam , atu pol roku!!. Ale mowi, ze po cc najwczesniej zajsc mozna za rok:)))))
no nie!!!rozwaliłaś mnie tym tekstem:))))))))))))))))))))

a co do seksowania - mogę iść do klasztoru:/ jakoś libido na poziomie zero... ginka dopiero 3grudnia i rozmowa na temat antykoncepcji...
 
Ostatnia edycja:
A ja na razie czekam na pewien specyfik - już go kiedyś testowałam, super się sprawdza (98% skuteczność, testowany klinicznie!), a przy tym zero chemii (byłam leczona hormonalnie i nawet jakbym chciała to nie powinnam stosować hormonów antylkoncepcyjnie- lekarskie zalecenia), zero lateksu (uczulenie), i jaka radocha z samoobserwacji! :-) Do tego banalnie prosty w obsłudze - 5 minut i wiesz czy możesz czy nie. Polecam.
MIKROSKOP, TEST OWULACYJNY WIELOKROTNEGO UZYTKU (1325767651) - Aukcje internetowe Allegro
 
ja nieraz mam takie plamienie - chodze we wkladce i dwie kropelki na krzyz i wkurzam sie bo ni to okres ni czort wie co, chyba to przez te piguly CERAZETTE, to sa podobno jedne z niewielu dla karmiacych cycem.
 
reklama
a ja mam chyba dni plodne bo od wczoraj mam duzo sluzu jak bialko jajka...ale dobrze ze nic nie bylo z seksiku heheh chociaz troche mnie to martwi bo ze strony meza zero zainteresowania moja osoba:(((az mi sie czasem plakac chce ze jako kobieta nie jestem interesujaca chyba .........:((
 
Do góry