reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

Dziekuje bardzo, happybeti! No w sumie jakos wraca, skoro podjelam decyzje to musze sie jej teraz trzymac i dac mu szanse. A stara sie bardzo.
I dziekuje w imieniu Adasia za pamiec *: Taki moj maly mezczyzna sie robi :-D
 
reklama
Boże dziś stanęłam na wagę. W ciągu trzech miesięcy stosowania NuvaRing przytyłam 13kg...
Ja przez całą ciążę nie ważyłam tyle co teraz...:(
O kurcze, to chyba czas zaprzestać stosowania tego? Ja się właśnie też obawiam większego tycia po przyjmowania antykoncepcji dlatego na razie zrezygnowałam.

A ja wczoraj rano nie wytrzymalam i musialam swojego malzonka "zmolestowac" :-D Mimo ze to "niepedagogiczne", hehehe, ale coz... Obudzilam sie wczesniej i jakos sie na niczym innym nie moglam skupic. Ale stwierdzam, ze to niezly sposob na zmotywowanie go do wstawania szybciej, hahahaha. Zazwyczaj sie zbiera z 20 minut, a tym razem w pare sekund byl na nogach i gotowy do dzialania! :-D
Musze tak czesciej robic.
No to niezłe rozpoczęcie dnia :)
 
mała-mi ja nie moge nic innego. Pozostaje jeszcze mirena lub zwykła spirala.
No i zdecydowałam się na mirenę. Jeszcze lekarz we wtorek mi da znać kiedy możemy ją założyć.
Czy ktoś ją miał? Bardzo boli zakładanie? Doktorek mówił, że może być bolesne.
Wezmę kasę na debet przekalkulowałam i mirena kosztuje 800zł na 5lat, a NuvaRing rocznie kosztuje ok. 600zł...
Może przestanę wreszcie tyć.
 
mała-mi ja nie moge nic innego. Pozostaje jeszcze mirena lub zwykła spirala.
No i zdecydowałam się na mirenę. Jeszcze lekarz we wtorek mi da znać kiedy możemy ją założyć.
Czy ktoś ją miał? Bardzo boli zakładanie? Doktorek mówił, że może być bolesne.
Wezmę kasę na debet przekalkulowałam i mirena kosztuje 800zł na 5lat, a NuvaRing rocznie kosztuje ok. 600zł...
Może przestanę wreszcie tyć.
a po tej mirenie się nie tyje ani nic? Możesz coś więcej o niej napisać. Ja miałam brać zastrzyk DepoProvera jak jeszcze karmiłam piersią,nawet dostałam receptę na niego i w końcu nie wykupiłam bo właśnie tycia się bardzo obawiam. Tym bardziej że mam chyba do tego skłonność.
A czemu nic innego nie możesz?
 
Bardzo to wszystko interesujace co piszecie na temat srodkow antykoncepcyjnych. Ale dla mnie jakos wszystko to jest obce, bo sama nigdy nie bralam zadnych tabletek ani innych srodkow "hormonalnych". Odkad jestem mezatka, zawsze uzywamy tylko prezerwatyw i mnie bardzo z tym dobrze. Nie chcialam sie faszerowac niczym, po wyczytaniu o reakcjach i skutkach ubocznych, a dla mojego meza gumki byly i tak najbardziej naturalnym rozwiazaniem. Bardzo mi z tym wygodnie, czesciowo takze przez to, ze antykoncepcja nie jest tylko moim "zmartwieniem" i na mojej glowie. Jakos mi sie wydaje, ze moj zwiazek jest przez to jeszcze bardziej partnerski. On tez powinien byc za to odpowiedzialny. Jako ze i tak byl do tego przyzwyczajony, nigdy nie stanowilo to dla nas problemu.
 
reklama
Dokladnie ja tak samo jak elizabennett nigdy nie lykalam zadnych tabletek ani nic podobnego,jedziemy na gumkach i tak jest dobrze:) pasuje nam obojgu.
 
Do góry