reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Jakby wiedział czemu tak się dzieje to by nie była niepłodność idiopatyczna czyli niewyjaśniona ;). Nie wiem co masz przebadane - kariotypy, trombofilie, krzywą insulinową itp rzeczy badalicie? Miałaś robiona histeroskopię, badania hist pat endometrium?
Wszystko mam , kariotypy mutacje genów itp , drożność jajowodów też. Jedynie nie miałam robione histeroskopie
 
reklama
Czyli podchodzicie do tego Iui bez żadnych konkretnych wskazań? Założyliscie sobie ile razy chcecie spróbować? Jest w ogóle opcja, że potem pójdziecie w in vitro?
Tak bez wskazań. Lekarz powiedział od razu na in vitro bo wygląda na niepłodność z niewiadomego pochodzenia . Mówimy z mężem ze raz podejdziemy do insyminacji . TEZ NAM powiedział że na insyminacje jest tyle samo szans jak zajście naturalne
 
Tak bez wskazań. Lekarz powiedział od razu na in vitro bo wygląda na niepłodność z niewiadomego pochodzenia . Mówimy z mężem ze raz podejdziemy do insyminacji . TEZ NAM powiedział że na insyminacje jest tyle samo szans jak zajście naturalne
No jest tyle samo szans co naturalnie niestety. Więc to jakby nic nie daje w takim przypadku.
 
reklama
Mój ginekolog powiedział ostatnio, że przy naszych parametrach to chyba po prostu... nie mamy szczęścia. To jeszcze inna kwestia, bo być może rzeczywiście go nie mamy, ale z drugiej strony nieufundowane są takie słowa, bo nie przebadał mnie na tyle dokładnie, by mówić tylko o kwestii szczęścia...
 
Do góry