reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Ja tez mam12dc 🥰ja wczoraj byłam i mialam 18 mm 😀 jutro mam wizytę zobaczymy co powie ❤ tez u was wszystko okej z wynikami ?
Ja dzis o polnocy mam wziac ovitrelle i w czwartek inseminacja. Pytalam czy przyjsc dzien, dwa dni wczesniej zobaczyc to ginekolog: nie bo po wynikach i pęcherzyku widac ze czwartek to idealny czas. Zobaczymy😌 maz ma słabe nasienie a ja endometriozę prawdopodobnie bo mam dwie torbiele w jajniku, niby male ale przeszkadzają w zajściu 🤨
 
Ja dzis o polnocy mam wziac ovitrelle i w czwartek inseminacja. Pytalam czy przyjsc dzien, dwa dni wczesniej zobaczyc to ginekolog: nie bo po wynikach i pęcherzyku widac ze czwartek to idealny czas. Zobaczymy😌 maz ma słabe nasienie a ja endometriozę prawdopodobnie bo mam dwie torbiele w jajniku, niby male ale przeszkadzają w zajęciach
 
Ja jutro zobaczę co powie ginekolog, o jej to współczuję. U nas wszystko dobrze . Ciąży brak , wiec ja juz tez jakos nie nastawiam się mega na to , po prostu dziwne czasu sa Ci którzy chcą to nie maja . Długo się staracie ?
 
dziękuję, prawie mąż ma kiepska morfologię więc naturalnie raczej nie mamy szans. Ja mam 11 letnia córkę więc moje instynkty są zaspokojone. Mąż bezdzietny i bardzo pragnie.
Uda się i wam , to jest nie sprawiedliwe że Ci którzy pragną to nie maja . Ja wczoraj d9nginekologa tez z pytanie dlaczego tak jest skoro ktoś jest zdrowy a nie ma dziecka dlaczego....
 
Uda się i wam , to jest nie sprawiedliwe że Ci którzy pragną to nie maja . Ja wczoraj d9nginekologa tez z pytanie dlaczego tak jest skoro ktoś jest zdrowy a nie ma dziecka dlaczego....
osobicie znam pare ktora jest super zdrowa a nawet iui im nie pomoglo, dopiero drugi proba iv spelnila ich marzenie
macie racje, zycie jest nie sprawiedliwe patologia ma gromadę dzieci a normalne pary nie moga miec nawet jednego :( u nas jest slaba morfologia, jestem po trzech nieudanych iui i na chwile obecna nie wiem co bedziemy dalej robic, klinika proponuje in vitro ale na chwile obecna nie stac nas na to :(
 
osobicie znam pare ktora jest super zdrowa a nawet iui im nie pomoglo, dopiero drugi proba iv spelnila ich marzenie
macie racje, zycie jest nie sprawiedliwe patologia ma gromadę dzieci a normalne pary nie moga miec nawet jednego :( u nas jest slaba morfologia, jestem po trzech nieudanych iui i na chwile obecna nie wiem co bedziemy dalej robic, klinika proponuje in vitro ale na chwile obecna nie stac nas na to :(
Dużo takich par jest , niestety nasz kochany rząd nie wspiera małżeństw które pragną mieć dzieci , in vitro koszty bardzo wysokie
 
reklama
Ja byłam dzisiaj w klinice pęcherzyk 18mm w Środę jade zobaczyć jak tam i czwartek lub Piątek insyminacja , chyba ze pęcherzyk zrobi psikus i peknie w środę to wtedy zmiejsca ife . Nasienie mamy bardzo wzorowe jak i moje badania tez , całkowicie zdrowi i brak ciąży. Jak u Ciebie Beta ?
Właśnie dzisiaj zrobiłam czekam na wynik 😁
 
Do góry