reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Dziewczyny, mieliśmy w tym cyklu podchodzić do pierwszej IUI i niestety nie podejdziemy do tego. 😞 Przy stymulowanym cyklu wyszły 4 pecherzyki a jak jest więcej niż 3 pecherzyki to odstępują od inseminacji ze względu na możliwość ciąży wielopłodowej. Następny cykl przyjmuję z mniejszą dawką proszków niż teraz miałam i zobaczymy.
 
Ja jutro zobaczę co powie ginekolog, o jej to współczuję. U nas wszystko dobrze . Ciąży brak , wiec ja juz tez jakos nie nastawiam się mega na to , po prostu dziwne czasu sa Ci którzy chcą to nie maja . Długo się staracw sierpniu bedzie 4 lata jak stwierdziliśmy ze sie nie zabezpieczamy i co bedzie to Brdzie
Dziewczyny, mieliśmy w tym cyklu podchodzić do pierwszej IUI i niestety nie podejdziemy do tego. 😞 Przy stymulowanym cyklu wyszły 4 pecherzyki a jak jest więcej niż 3 pecherzyki to odstępują od inseminacji ze względu na możliwość ciąży wielopłodowej. Następny cykl przyjmuję z mniejszą dawką proszków niż teraz miałam i zobaczymy.
Ja jutro zobaczę co powie ginekolog, o jej to współczuję. U nas wszystko dobrze . Ciąży brak , wiec ja juz tez jakos nie nastawiam się mega na to , po prostu dziwne czasu sa Ci którzy chcą to nie maja . Długo się staracie ?
W sierpniu bedzie 4 lata jak stwierdziliśmy ze sie nie zabezpieczamy i co bedzie to bedzie, ale tyle czasu i nic😒mam 28 lat i zaczelam sie martwic. Nigdy nie robilam testów owulacyjnych, ciążowych, nie patrzylam czy dni płodne wiec do dzieła, okres zawsze co 28 dni planowo. w kwietniu poszlismy do kliniki zrobiliśmy badania i albo inseminacja albo in vitro, zaczęliśmy od inseminacji, zrobimy 3 a potem przerwa i zobaczymy co dalej
 
Mi również się nie udało, dzisiaj zaczęłam okres, więc nawet bety robić nie muszę. Na razie koniec z IUI, w lipcu miałam zacząć IVF, ale nie wiem co będzie. Zobaczę co powie endokrynolog jutro.
 
Ja byłam nie dawno Invimed i nie pojadę tam nigdy więcej. Byłam dzisiaj z mężem w Opolu w klinice wgl mega podejście, lekarz do mojego męża że ma bardzo dobre a wręcz rzadko spotykane tak dobre nasienie , u mnie tez bardzo dobre wyniki . Dzisiaj miałam pęcherzyk 18 mm w Środę jedziemy zobaczyć co i jak , Czwartek lub Piątek insyminacja , chyba ze tak jak Pan doktor powiedział jakby jajnik w środę zrobił nam psikusa to z miejsca mam inseminacje. Ja Ci powiem ze ja juz nie wiem od czego to zależy, człowiek zdrowy nic mu nie dolega a nie ma ciąży. Jak sprawy się mają?
Co się wydarzyło w Invimedzie, że już tam nie pójdziesz? Ja dzisiaj też jestem mega wkurzona na mojego lekarza, bo zignorował moje wyniki krzywej insulinowej i dopiero po czasie okazało się, że mam hiperinsulinemię, do tego mam niedobór D3 - zrobiłam ostatnio sama nikt mi nie kazał, więc jestem mega rozczarowana podejściem.
 
Czesc. miałam dać znać kiedy będę miała USG tak więc w sobotę o 10 mam wizytę zobaczymy co tam urosło bo jestem na lameccie a brzuch kłuje to coś tam się dzieje.
 
reklama
Dziewczyny, mieliśmy w tym cyklu podchodzić do pierwszej IUI i niestety nie podejdziemy do tego. 😞 Przy stymulowanym cyklu wyszły 4 pecherzyki a jak jest więcej niż 3 pecherzyki to odstępują od inseminacji ze względu na możliwość ciąży wielopłodowej. Następny cykl przyjmuję z mniejszą dawką proszków niż teraz miałam i zobaczymy.
Hejka a masz owu bez leków też? Jaką dawkę teraz miałaś i co brałaś?
 
Do góry