reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Hej dziewczyny. Ja dzis bylam na monitoringu. Mam jeden pęcherzyk w lewym jajniku. Mialam pobrana krew na progesteron estradiol i lh, wyniki sa ok. We wtorek o 24 mam wziac ovitrelle a w czwartek o 12 mam pierwsza inseminacje 😌takze zaczynam przygodę ze stresem,czekaniem i odliczaniem🤣
A z ciekawości, jakie miałaś wyniki? I jaki pęcherzyk? Czym byłaś stymulowana?
 
A z ciekawości, jakie miałaś wyniki? I jaki pęcherzyk? Czym byłaś stymulowana?
Nie bylam stymulowana. Ogolnie miesiac temu poszlismy do kliniki na pierwsza wizyte. Sama z siebie wczesniej zrobilam drożność i wszystkie hormony swoje i męża, maz zrobil tez badanie nasienia+wiązanie z hialuronianem+dna plemników wiec wszystkie badania mielismy. I pani doktor ze raczej inseminacja albo in vitro. Dzis rano bylam na wizycie, pęcherzyk 14mm i kilka malutkich, mialam zrobic krew. Po 3 godzinach doktor zadzwoniła ze bardzo ladne wyniki i ze czwartek inseminacja. Nie znam wyników, na wizycie zapytam😁
 
Hej kochane, miałam odezwać się od czasu do czasu, tak więc w poniedziałek zaczynam stymulację do ivf, wierzę w Was bardzo mocno , ze Wam się uda I nie będziecie przechodziły niepotrzebnie ten stres.... Ale jeśli któraś bedzie chciała się dowiedzieć co nieco o kosztach i całej procedurze piszcie śmiało, buziaczki 😘
Wiesz mniej więcej ile pieniędzy potrzeba do całej procedury?
 
Hej, ja miałam stymulowany 3 razy i również nic. W tym miesiącu odpuściliśmy sobie inseminacje, lecz Lamette na stymulację wzięłam bo jeszcze nie wiedzieliśmy czy podejdziemy czy nie, dużo problemów na nas spłynęło i w tym miesiącu nie pojechaliśmy. Dzisiaj jestem 10 dni po owulacji, zrobiłam test i słaba kreska się pojawiła 🙈 poczekam do 14 dni po i wtedy zrobię betę.
Ja byłam dzisiaj w klinice pęcherzyk 18mm w Środę jade zobaczyć jak tam i czwartek lub Piątek insyminacja , chyba ze pęcherzyk zrobi psikus i peknie w środę to wtedy zmiejsca ife . Nasienie mamy bardzo wzorowe jak i moje badania tez , całkowicie zdrowi i brak ciąży. Jak u Ciebie Beta ?
 
Za 1 razem bolał mnie brzuch przez kilka dni po, za drugim pobolewał mnie już od stymulacji i potem też miałam skurcze cały czas. W tym miesiącu kompletnie nic mi nie dolega.
Dzisiaj miałam na dwóch nie pękniętych pęcherzykach, wczoraj o 7 robiłam zastrzyk.
Gdzie się leczysz we Wrocławiu? Bo ja w Invimed.
Ja byłam nie dawno Invimed i nie pojadę tam nigdy więcej. Byłam dzisiaj z mężem w Opolu w klinice wgl mega podejście, lekarz do mojego męża że ma bardzo dobre a wręcz rzadko spotykane tak dobre nasienie , u mnie tez bardzo dobre wyniki . Dzisiaj miałam pęcherzyk 18 mm w Środę jedziemy zobaczyć co i jak , Czwartek lub Piątek insyminacja , chyba ze tak jak Pan doktor powiedział jakby jajnik w środę zrobił nam psikusa to z miejsca mam inseminacje. Ja Ci powiem ze ja juz nie wiem od czego to zależy, człowiek zdrowy nic mu nie dolega a nie ma ciąży. Jak sprawy się mają?
 
reklama
Ja byłam nie dawno Invimed i nie pojadę tam nigdy więcej. Byłam dzisiaj z mężem w Opolu w klinice wgl mega podejście, lekarz do mojego męża że ma bardzo dobre a wręcz rzadko spotykane tak dobre nasienie , u mnie tez bardzo dobre wyniki . Dzisiaj miałam pęcherzyk 18 mm w Środę jedziemy zobaczyć co i jak , Czwartek lub Piątek insyminacja , chyba ze tak jak Pan doktor powiedział jakby jajnik w środę zrobił nam psikusa to z miejsca mam inseminacje. Ja Ci powiem ze ja juz nie wiem od czego to zależy, człowiek zdrowy nic mu nie dolega a nie ma ciąży. Jak sprawy się mają?
Dawaj znac, ja mam 1 inseminacje w czwartek 🥰
 
Do góry