reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Hej dziewczyny, dawno mnie nie było na babyboom, nie wiedziałam, ze jest taki prężny wątek o inseminacji (udzielałam się trochę na staraczkach). Moja trzecia inseminacja 24 maja. Wczoraj rano plamienie, które ciężko powiedzieć czym było. Czy uważacie, ze jeśli jutro zrobię betę to będzie wiarygodnie? Czy jeszcze wyjdzie ovitrelle?
 
reklama
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było na babyboom, nie wiedziałam, ze jest taki prężny wątek o inseminacji (udzielałam się trochę na staraczkach). Moja trzecia inseminacja 24 maja. Wczoraj rano plamienie, które ciężko powiedzieć czym było. Czy uważacie, ze jeśli jutro zrobię betę to będzie wiarygodnie? Czy jeszcze wyjdzie ovitrelle?
Hej! Może jeszcze wyjść Ovi...
 
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było na babyboom, nie wiedziałam, ze jest taki prężny wątek o inseminacji (udzielałam się trochę na staraczkach). Moja trzecia inseminacja 24 maja. Wczoraj rano plamienie, które ciężko powiedzieć czym było. Czy uważacie, ze jeśli jutro zrobię betę to będzie wiarygodnie? Czy jeszcze wyjdzie ovitrelle?
Hej, ja na twoim miejscu poczekała bym przynajmniej do jutra :)
Co było u was przyczyną dla której zdecydowaliście się na iui ?
 
Hej, ja na twoim miejscu poczekała bym przynajmniej do jutra :)
Co było u was przyczyną dla której zdecydowaliście się na iui ?
tak naprawdę nie ma zdiagnozowanej przyczyny. Staramy się 2,5 roku. Ja mam pcos, ale reaguję na stymulacje i mam owulacje po lekach. U męża okej. Dwie poprzednie IUI mielismy w grudniu i styczniu. Nie do konca było wiadomo czy skończyły się biochemem czy długą obecnością ovitrelle w organizmie :/. Przymierzamy się do podejścia do ivf bo chyba na IUI nie pójdzie. Czuję się póki co mocno na okres :(
 
Hej, ja na twoim miejscu poczekała bym przynajmniej do jutra :)
Co było u was przyczyną dla której zdecydowaliście się na iui ?
dodam jeszcze do poprzedniej odpowiedzi, że jestem po laparoskopii i drożności w kwietniu podczas których tak naprawdę niczego nie znaleziono. Także brak przyczyny, pewnie idiopatyczna.
 
Hej dziewczyny. Ja dzis bylam na monitoringu. Mam jeden pęcherzyk w lewym jajniku. Mialam pobrana krew na progesteron estradiol i lh, wyniki sa ok. We wtorek o 24 mam wziac ovitrelle a w czwartek o 12 mam pierwsza inseminacje 😌takze zaczynam przygodę ze stresem,czekaniem i odliczaniem🤣
 
reklama
Hej kochane, miałam odezwać się od czasu do czasu, tak więc w poniedziałek zaczynam stymulację do ivf, wierzę w Was bardzo mocno , ze Wam się uda I nie będziecie przechodziły niepotrzebnie ten stres.... Ale jeśli któraś bedzie chciała się dowiedzieć co nieco o kosztach i całej procedurze piszcie śmiało, buziaczki 😘
 
Do góry