reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Gratulacje.
Czytając, że to twoja pierwsza IUI i udana to naprawdę dodaje nadzieji, przynajmniej mi.

Ja mam problem z niepękającymi pęcherzykami. I boje się, że mogły nie pęknąć. A ból jajników od czwartku mi nie pomaga w tym przypuszczeniu ;P
Nie zadręczaj się tym ! Zrelaksuj się i bądź dobrej myśli, zrobiłaś wszystko co mogłaś buziaki
 
reklama
Po pierwsze miło mi Was powitać na forum! Jeśli chodzi o czekanie to kiedyś mi się dłużyło w nieskończoność, teraz podchodzę do tego na luzie, nie chciałam robic nawet trzeciej iui byłam tak zniechęcona, ale dziewczyny dały mi nadzieje plus mam wspaniałą ukochana Pania doktor, która zrobi mi ivf jeśli ta się nie powiedzie :) Po drugie wg rekomendacji ginekologicznych daje się zastrzyk od 18 mm ale 17 to żadna różnica, jeśli ginekolog kazał Ci podać to znaczy że widział ze pecherzyk jest gotowy :) jakie było moje zdziwienie jak 10 dnia cyklu zobaczyłam pecherzyk 22 mm I to jeszcze na lewym jajniku, który przez 5 ginekologów został skreślony hahaha Po trzecie co do kontroli owulacji dla mnie dziwne ze nie sprawdzają??? Ja po każdej iui mam sprawdzana wielkość ciałka żółtego i po 7 dniach progesteron , pozdrawiam buziaki Z.
Też myślałam, że kontrolę po są ważne ale skoro to ma być nasza pierwsza i ostatnia IUI to może też lekarz nie nastawia się na to jakoś mega.
Więc nic zostaje czekanie, dobrze że nas jest kilka będzie raźniej. Mąż się nastawia mega pozytywnie w przeciwieństwie do mnie ;P
 
wg rekomendacji ginekologicznych daje się zastrzyk od 18 mm ale 17 to żadna różnica, jeśli ginekolog kazał Ci podać to znaczy że widział ze pecherzyk jest gotowy :) jakie było moje zdziwienie jak 10 dnia cyklu zobaczyłam pecherzyk 22 mm I to jeszcze na lewym jajniku, który przez 5 ginekologów został skreślony hahaha Po trzecie co do kontroli owulacji dla mnie dziwne ze nie sprawdzają??? Ja po każdej iui mam sprawdzana wielkość ciałka żółtego i po 7 dniach progesteron , pozdrawiam buziaki Z.
Hej! Pewnie co kraj to obyczaj, a moje pęcherzyki tak szybko nie rosną... może mam naprawdę delikatną stymulację...? 1-2 pęcherzyki, mają być powyżej 15 wg moich lekarzy... 😉
A niesprawdzanie - nie wiem, z czego wynika w klinikach, ale u mnie to głównie dlatego, że iui wymaga koordynacji 2 różnych miejsc. Musiałabym inaczej mieć z tydzień wolnego na bieganie do tych wszystkich miejsc 😉
 
Hej! Pewnie co kraj to obyczaj, a moje pęcherzyki tak szybko nie rosną... może mam naprawdę delikatną stymulację...? 1-2 pęcherzyki, mają być powyżej 15 wg moich lekarzy... 😉
A niesprawdzanie - nie wiem, z czego wynika w klinikach, ale u mnie to głównie dlatego, że iui wymaga koordynacji 2 różnych miejsc. Musiałabym inaczej mieć z tydzień wolnego na bieganie do tych wszystkich miejsc 😉
Ja mam zawsze 1 tabletkę CLO na dzień i tak mi zastymulowało w tym miesiącu jak pisałam wyżej że jajniki do dziś czuje.

A ty jaką masz stymulację najczęściej ? ;)
 
Kurcze czy tylko mi lekarz nic nie przepisuje progesteronu twierdząc że nie istnieje niedomoga lutealna ? :(((( mowi ze mam wysoki progesteron i nie trzeba , trochę się martwię bo nawet nie wiem o czym piszecie nikt mi nigdy nic takiego nie zalecał
 
Kurcze czy tylko mi lekarz nic nie przepisuje progesteronu twierdząc że nie istnieje niedomoga lutealna ? :(((( mowi ze mam wysoki progesteron i nie trzeba , trochę się martwię bo nawet nie wiem o czym piszecie nikt mi nigdy nic takiego nie zalecał
Jak źle pisze to mnie poprawcie koleżanki. Progesteron w tabletkach doustnie, dopochwowo lub w zastrzykach ma na celu wspomaganie zagnieżdżenia zarodka oraz utrzymanie ciąży gdy jest zagrożona.
 
reklama
Do góry