reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
...no i właśnie - wtedy in vitro już prywatnie?
Tak, przed świętami jeszcze będę zdobywała kontakt do lekarza (od mojej Pani dr bo ona in vitro nie robi) i się umawiała na pierwsze spotkanie z dr w sprawie in vitro. Chodziłam pół roku do kliniki bocian ale żadnej inicjatywy z ich strony niestety nie zauważyłam a miesięcznie wychodziło ok. 2000zł. Zapisałam się do dr z polecenia. Ona przyjmuje w swojej klinice i w szpitalu. Inseminacje robiła mi na NFZ a przyjmowała na badanie usg raz w szpitalu, raz w gabinecie (zależało to od pęcherzyków, kiedy trzeba było je zbadać, a dr w weekendy przyjmuje w szpitalu i czasami w niedzielę musiałam jechać na badanie usg)
 
Sąsiadka moja dobra ostatnio mi podesłała filmik. Ponad pół h wypowiedzi. Posłuchałam o perypetiach kobiety, która miała olbrzymi problem z zajściem w ciążę. Zbierałam się do tego filmiku chyba ze 2 tygodnie, a jak obejrzałam to trochę mi ulżyło, bo okazuje się, że nie jesteśmy same na tym świecie ;) Polecam Wam bardzo dziewczyny ;*

https://youtu.be/pX6yzHTza0Q
 
Dziewczyny czy wasi mężczyźni biorą jakieś suplementy na poprawe nasienia?
Jezeli tak to jakie?
Mój stosował Fertilmen + ale dużych efektów po nich nie było
 
Sąsiadka moja dobra ostatnio mi podesłała filmik. Ponad pół h wypowiedzi. Posłuchałam o perypetiach kobiety, która miała olbrzymi problem z zajściem w ciążę. Zbierałam się do tego filmiku chyba ze 2 tygodnie, a jak obejrzałam to trochę mi ulżyło, bo okazuje się, że nie jesteśmy same na tym świecie ;) Polecam Wam bardzo dziewczyny ;*

https://youtu.be/pX6yzHTza0Q
Bardzo ciekawy film. Cieszę się, że my dla siebie jesteśmy takim wsparciem ;)
 
Wiecie ile mniej wiecej kosztują cała procedura in vitro i jaki ile czasu zajmuje od początku do transferu?
Ja czytam coraz więcej, ale nie znalazłam żadnej sensownej wypowiedzi ! Zależy od Kliniki, czy masz leki do refundacji, spełniasz warunki tam amh itp, jaki protokol długi czy krótki , długi z tego co pamiętam 6 tyg, krótki to od początku cyklu stymulacja wyciągają komórki i jak nie ma hiperki to transfer, czyli około 2 tyg wychodzi :) będę wdzięczna jak ktos znajdzie forum ivf i podeślę bo ja chyba szukać nie umiem....

My kwalifikujemy się do dofinansowania ale nie wiem ile dostaniemy można do 6 tys,dlatego zależy mi żeby ivf było w maju bo w czerwcu kończą mi się badania a wydaliśmy 2k , a dofinansowanie tego nie obejmuje :)
 
Widzę, że nie tylko u mnie mimo testowania w tym miesiącu po IUI nastawienie jest bardziej ku IVF.
Nie wiem skąd w nas tyle zrezygnowania i wątpliwości ale oby każdej z nas w tym cyklu IUI się udało ;)
 
reklama
Do góry