reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Dziewczyny, ja dzisiaj miałam dosyć ciekawe doświadczenie z lekarzem który wykonywał moją piątą inseminacje (na NFZ) i ostatnią, ponieważ dostałam limit pięciu iui. W olbrzymim skrócie powiedział żebym nie robiła sobie nadziei. Bardzo dobrze to przyjęłam ponieważ nie wierzę w inseminacje i powiedziałam że robię ją tylko żeby odbębnić pięć iui i podziękowałam za szczerą rozmowę. Mąż mówi że doktor może specjalnie zastosował taki zwrot psychologiczny bo jak to wszyscy mówią że przy robieniu dzieci nie można myśleć o robieniu dzieci 😎 i teraz się uda, a miałam aż trzy pęcherzyki (!!!) w każdym razie liczę na in vitro. Dam znaka za 2 tygodnie że inseminacja nie pyknęła i kiedy będzie in vitro, heeh
 
reklama
Dziewczyny, ja dzisiaj miałam dosyć ciekawe doświadczenie z lekarzem który wykonywał moją piątą inseminacje (na NFZ) i ostatnią, ponieważ dostałam limit pięciu iui. W olbrzymim skrócie powiedział żebym nie robiła sobie nadziei. Bardzo dobrze to przyjęłam ponieważ nie wierzę w inseminacje i powiedziałam że robię ją tylko żeby odbębnić pięć iui i podziękowałam za szczerą rozmowę. Mąż mówi że doktor może specjalnie zastosował taki zwrot psychologiczny bo jak to wszyscy mówią że przy robieniu dzieci nie można myśleć o robieniu dzieci 😎 i teraz się uda, a miałam aż trzy pęcherzyki (!!!) w każdym razie liczę na in vitro. Dam znaka za 2 tygodnie że inseminacja nie pyknęła i kiedy będzie in vitro, heeh
To mamy podobnie mi też powiedział lekarz, że to IUI jest pierwsze i ostatnie jak pisałam wyżej. Bo znów mam ogniska endometrizy. Więc ja się nie nastawiam wgl na to że się uda. Ale dziewczyny tu mądrze piszą. Robimy wszytsko by było dobrze i mimo wszytsko każda podświadomie liczy na cud. Będziemy testować w podobnym czasie jest nas chyba 4.
 
reklama
Do góry