reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Dziewczyny a Wy macie iui pod kontrola usg ? Ja się dlatego zraziłam bo ten pajac za przeproszeniem nic nie mówił nic.... ja nawet o usg sie upomniałam przed, dlatego idę do mojej doktor i składam skargę bo dojrzałam do tego ze nie tak to powinno wyglądać, a i bolała mnie tak lewa strona że się wzdrygam na sama myśl, a owulka była z prawej ...
Ja przed IUI tez miałam usg ale po już nie
 
Nie

Nie myślałaś o zmianie kliniki?
Ja podobne odczucia miałam mojej poprzedniej klinice lekarz zadecydował o iui wystawił receptę i po temacie.... Zmieniliśmy klinikę i jest o wiele lepiej lekarz wszystko co tłumaczy nawet rozpisuję ci na kartce kiedy co i w jakiej dawce masz brać, w klinice pracuje tylko dwóch lekarz także jak nie ma mojego to zastępczy lekarz zawsze jest ten sam.
Przy mojej iui lekarz wszystko dokładnie opisywał, sprawdzał czy jest jajeczko, sprawdzał wyniki nasienia krok po kroku mówił co robi po iui zrobił mi jeszcze USG i nawet mam zdjęcie plemników w macicy
A w jakiej klinice jesteś ?
 
reklama
Do góry