reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Kilka lat starań, chodziłam do lekarza w moim mieście a on tylko stymulacja i usg, stymulacja i usg. Żadnych badań. Trafiliśmy w końcu do kliniki ovum w Lublinie. Tam nas przetrzepali i okazało się że "zabijam zolnierzyki". Podjęto decyzję o inseminacji. Powodzenia w sobotę. Ja już wczoraj nakupowalam testów bo nie wytrzymam do poniedziałku i od jutra robię 😅
 
Kilka lat starań, chodziłam do lekarza w moim mieście a on tylko stymulacja i usg, stymulacja i usg. Żadnych badań. Trafiliśmy w końcu do kliniki ovum w Lublinie. Tam nas przetrzepali i okazało się że "zabijam zolnierzyki". Podjęto decyzję o inseminacji. Powodzenia w sobotę. Ja już wczoraj nakupowalam testów bo nie wytrzymam do poniedziałku i od jutra robię 😅
ja moze test zrobie dzien przed beta ale na pewno nie wczesniej, nie chce sie doszukiwać cienia-cienia na testach itp. :) mysle ze gdyby test wyszedl mi negatywny byla bym bardziej zdenerowana niz jestem teraz :)
 
Dziewczyny dzisiaj idę do doktor, 10 dzień cyklu, bardzo dużo śluzu płodnego, myslalam że okres znowu dostalam bo tak chlupło i mialam taki ból, że musiałam usiąść, nigdy nie miałam tak wcześnie i tak boleśnie owulki... boli mnie prawy jajnik, mdli mnie, chyba na dniach owulka , zobaczymy co dzisiaj powie , trzymajcie za mnie kciuki proszę 😪
 
Dziewczyny dzisiaj idę do doktor, 10 dzień cyklu, bardzo dużo śluzu płodnego, myslalam że okres znowu dostalam bo tak chlupło i mialam taki ból, że musiałam usiąść, nigdy nie miałam tak wcześnie i tak boleśnie owulki... boli mnie prawy jajnik, mdli mnie, chyba na dniach owulka , zobaczymy co dzisiaj powie , trzymajcie za mnie kciuki proszę 😪
ja tak miałam w dniu inseminacji (oznaka pęknięcia pęcherzyka) ale u ciebie to raczej za wcześnie. Trzymam kciuki
 
Dziewczyny dzisiaj idę do doktor, 10 dzień cyklu, bardzo dużo śluzu płodnego, myslalam że okres znowu dostalam bo tak chlupło i mialam taki ból, że musiałam usiąść, nigdy nie miałam tak wcześnie i tak boleśnie owulki... boli mnie prawy jajnik, mdli mnie, chyba na dniach owulka , zobaczymy co dzisiaj powie , trzymajcie za mnie kciuki proszę 😪
trzymam kciuki <3
koniecznie daj znac po wizycie
 
Dziewczynki, a jednak dobrze czułam, tylko nie po tej stronie 😅🤣 lewy jajnik obudził się do życia!!!! Nigdy z niego owulacji nie było na monitoringach! I wystrzelił 10 dnia cyklu na 22 mm! Jakieś cuda się dzieją! Mam ovitrelle juz kupiony , jutro 18.30 iui nie wierzę! Pani Doktor cudowna
 
reklama
Do góry