reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
wszystko zalezy od kliniki, znam pare gdzie wszystkie badania u kobiety i mezczyzny byly ok, nasienie bylo wreczy wychwalane przez klinike a para mimo wszystko nie mogla zajsc w ciaze, podchodzili do dwoch iui ktore zakonczyly sie niepowodzeniem i zadecydowali on in vitro, nie robili dodatkowych badan pierwsze iv zakończone sukcesem aktualnie 4 miesiąc ciąży
My z mężem mamy identyczną sytuację, tylko, że moja Pani doktor wymaga 5 inseminacji... Za tydzień piąta i wyczekane in vitro później.
 
Hej Beta rośnie dzisiaj 325 😁 jakoś chyba to jeszcze wszystko do mnie nie dociera 🙈tylko niedługo kończy mi się duphaston a lekarka nic nie odpisuje ;/ zastanawiam się czy nie znaleźć już innego lekarza i iść do niego szybciej niż za 3 tygodnie, ale faktycznie może będzie za wcześnie ?
Gratki!!!! Dla takich właśnie komentrzy warto czytać te fora ;D W cholere zazdroszcze, ale bardziej pozytywnie ;D
 
Hej, ja miałam na niepeknietym, zastrzyk miałam dzień wcześniej gdzieś o 15-16 a IUI miałam następnego dnia koło 12 ;)
Pytam ,bo miałam wczoraj iui o 16 na jednym peknietym ,gdzie lekarz mowil ,że pękł parę godz przed iui ,i że w dobrym momencie mamy iui I drugi był nie pekniety . Podejrzewam ,że dzisiaj w nocy mi pękł, bo czuje takie kłucie lekkie i tak się zastanawiam czy mam szansę na Cud czy nie 😄😉
 
Pytam ,bo miałam wczoraj iui o 16 na jednym peknietym ,gdzie lekarz mowil ,że pękł parę godz przed iui ,i że w dobrym momencie mamy iui I drugi był nie pekniety . Podejrzewam ,że dzisiaj w nocy mi pękł, bo czuje takie kłucie lekkie i tak się zastanawiam czy mam szansę na Cud czy nie 😄😉
Wydaje mi się ze tak, masz w sumie dwie sytuacje w jednej 😁trzymam mocno kciuki ❤️
 
Ja miałam IUI robioną na nie pękniętym i lekarz się cieszył że nie pękł bo uważa że jest większa szansa na sukces gdy pęcherzyk jest cały a zastrzyk brałam równe 24 godz przed IUI
Ja tez brałam zastrzyk 25 godz przed iui I kurde gdzieś pękł parę godz przed iui , a kiedyś jak robiłam to pękł mi raz po 40 godz i drugi raz gdzieś po 36 ,a tu gdzieś zaszalał i pękł wcześniej. Zobaczymy, niby komórka jajowa zyje 12 godz ,więc może coś zatrybi 😉kurde, a mi powiedział, ze trafilysmy w dobry moment z iui ,no cóż trzeba czekać
 
wlasnie czekanie jest najgorsze, a później jak już dojedziesz do jednej daty na która czekałaś okazuje się, że czekasz na następna 🙈 ja teraz czekam na usg 3 tygodnie, i lekarka mi zmieniła lek z duphastonu na luteinę ;/
 
A właśnie a propos duphastonu. Lek ten sie bierze kiedy progesteron nie jest w normie, tak? A w wynikach badań progesteron oznaczany jest jako LH (luteina)? Nie mogę znaleźć jasnej informacji w necie. Mi nigdy żaden lekarz nie mówił nic o tego typu lekach, dlatego pytam.
 
reklama
Do góry